En iyi internet nedir?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba şu an biz Türk Telekom'un 50 Mbps paketini kullanıyoruz ve 130TL gibi bir şey ödüyoruz ama internette fazla ping var. Başka önerebileceğiniz uygun bir marka var mı? İnternette gezerken TürkNet diye bir marka gördüm Türkiye'de hız testinde birinci olmuş. Acaba o nasıl? Önerdiğiniz markalar nelerdir?
Not= İnternet hızı ortalama 50 Mbps olsun ya da 100 Mbps olsun.
Not=Türk Telekom'a göre altyapım 100Mbps destekliyor.

Merhaba şu an biz Türk Telekom'un 50 Mbps paketini kullanıyoruz ve 130TL gibi bir şey ödüyoruz ama internette fazla ping var. Başka önerebileceğiniz uygun bir marka var mı? İnternette gezerken TürkNet diye bir marka gördüm Türkiye'de hız testinde birinci olmuş. Acaba o nasıl? Önerdiğiniz markalar nelerdir?
Not= İnternet hızı ortalama 50 Mbps olsun ya da 100 Mbps olsun.
Not=Türk Telekom'a göre altyapım 100Mbps destekliyor.

TürkNet Altyapınızı kontrol edin, TürkNet 75 Mbps aylık 90 TL ve ping sorunuda yok diye biliyorum.

Millenicom, TurkNet, Netspeed önerebilirim. Aşırı pahalı bir İnternet kullanıyorsunuz. 100MBPS Millenicom'a 125₺ ödüyorum ben.

Bence şöyle yapın göz önünde bulundurduğunuz şirketlerin müşteri hizmetlerini arayın aklınıza takılan soruları vs. sorun hangisi sizin kafanıza uygun gelirse onu seçin, ben Netspeed kullanıyorum 1 ay önce geçiş yaptım , memmunum. Müşteri hizmetleride tıkır tıkır işliyor.

Altyapı var ise kesinlikle Kablonet. Gerek ping gerek fiyat olarak en iyisi. Altyapısı yoksa Millenicom olabilir ama özellikle iptal etmeye çalıştığınızda ulaşamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı