En İyi İnternet Servis Sağlayıcısı Hangisidir?

FiGO55

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yıllarca TTNet kullandım arıza durumunda teknik servis hariç, internet hizmetinden memnun kalmadım. Ayrıca deyim yerindeyse biraz kazıkçılar. Evde Dsmart (3 senedir), iş yerinde Turknet'e geçtim. Turknet fiyat performans olarak iyi ama müşteri hizmetleri kötü hiçbir şekilde muhattap yok. Sadece sesli yanıt (ya da ben ulaşamıyorum) kısacası arıza, kopma veya IP güncelleme gibi basit bir işlemi bile yaptırmak için yazılı ulaşmak gerekiyor. Dsmart müşteri hizmetleri iyi fakat fiziksel teknik destek sıfır. Ayrıca kota konusuna girmiyorum bile her ayın 2 haftası 8 Mbps kullanıyorum (normalde VDSL2 24 Mbps) eskiden ek paket vermiyordu ilk defa bu ay satın alabildim.
Bunlar benim 3 servisle olan kişisel tecrübelerim. 9 Aralık'ta taahhüt bitiyor (Dsmart), sizin tavsiye edeceğiniz bir internet firması var mıdır?

Hattım 40 Mbps'e kadar destekliyor, en yoğun kullanımım PS4 üzerinden online oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı