En iyi internet sağlayıcısı hangisidir?

Sizce en iyi internet sağlayıcısı hangisi?

• Turkcell Superonline.

• Türk Telekom.

• Vodafone Net.

• Netspeed.

• TurkNet.

• Millenicom.

• Türksat Kablonet.

• Comnet.

• D-Smart Net.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Oylamaya ek olarak sizce taahhütlü paket satan firmalardan en iyisi hangisidir? Lütfen mantıklı cevaplar verin.

Sondan üçüncüyü diğerlerine hakaret sayarım. Uydu kablosuyla internet verir, TurkNet GigaFiber'in fiyatının da 2 katına verir. 1000 Mbps yerine 25 verir ama.

Altyapı en önemli etken. Örneğin GigaFiber varsa TurkNet çok iyi. DSL altyapı içinse fiyata göre de bakmak gerekir. Bir de firmanın hizmetine. Müşteri hizmetleri açısından Netspeed iyidir.

Bölgeye göre değişiyor fakat kıtlıkta bile kalsanız Superonline veya Kablonet almayın. Modem değişmek istediğinizde onu bile yapamıyorsunuz Superonlinede. Kablonette de sanırım PPP bilgisini vermiyor diye olmuyor ama verseler bile internetleri rezalet. Turknet açık ara en iyisi eğer hat varsa. Yoksa sanırım Millenicom.

Bölgeye göre değişiyor fakat kıtlıkta bile kalsanız Superonline veya Kablonet almayın. Modem değişmek istediğinizde onu bile yapamıyorsunuz Superonline'de. Kablonet'te de sanırım PPP bilgisini vermiyor diye olmuyor ama verseler bile internetleri rezalet. TurkNet açık ara en iyisi eğer hat varsa. Yoksa sanırım Millenicom.

Millenicom ile TT aynı. O net denen firmanın adını ağzıma almam, kendimi anten olarak kullanıp zar zor video izliyordum 1080p ile.

Millenicom ile TT aynı. O net denen firmanın adını ağzıma almam, kendimi anten olarak kullanıp zar zor video izliyordum 1080p ile.
Hocam 4 senedir Kablonet kullanıyorum gözünüzü seveyim bir yöntem söyleyin ailemi ikna edeyim de Turknet geçirteyim. Elimde 1000 liralık modem var kuramıyorum kafayı yedirmelik.

Edit: Yatağımın solunda internet çekmiyor ama sağında çekiyor..

Hocam 4 senedir Kablonet kullanıyorum gözünüzü seveyim bir yöntem söyleyin ailemi ikna edeyim de TurkNet geçirteyim. Elimde 1000 liralık modem var kuramıyorum kafayı yedirmelik.

Edit: Yatağımın solunda internet çekmiyor ama sağında çekiyor.

Babanızın başının etini yiyin. Bir de altyapı sorgulayın, hatta mümkünse zorla kaydolun. Ben çok laf, küfür yedim ama kendisi de ikna oldu kesintiye. Kablolu TV yüzünden bir pakette ödeyeceğimiz fazla parayı bir kere ödeyip çatıdan kablo çektirdik. Şimdi rahat.

Geri
Yukarı