En iyi internet tarayıcısı

@309999 bunlar iki ay önceki dediği şeyler, Edge önermesini engellemiyor, mesela ben de Windows'tan tiksiniyorum fakat Edge öneriyorum.
Ya bırak boşver. Tartışma çıkarmak için yer arıyor. Ne olmuş hater ise? Bu kendini ilgilendirir mi? Hayır ilgilendirmez.

Tartışma çıkarmak için yer arıyor. Ne olmuş hater ise?

Ben tartışma çıkarmak için yer aramıyorum siz hemen yalaka gibi atlıyorsunuz. Bu kadar basit. Madem her şeyi kötü Microsoft'un neden kötü olan bir şeyi öneriyorsun, değil mi?

Bu kendini ilgilendirir mi? Hayır ilgilendirmez.

İnsanlara beğenmediği şeyi öneriyor. Peki, bizim tartışmamız sizi ilgilendirir mi? Sizle ne alakası var o zaman? Ne diye atladınız konuya bana söyleyebilir misiniz?

Ben tartışma çıkarmak için yer aramıyorum siz hemen yalaka gibi atlıyorsunuz. Bu kadar basit. Madem her şeyi kötü Microsoft'un neden kötü olan bir şeyi öneriyorsun, değil mi?

İnsanlara beğenmediği şeyi öneriyor. Peki, bizim tartışmamız sizi ilgilendirir mi? Sizle ne alakası var o zaman? Ne diye atladınız konuya bana söyleyebilir misiniz?
Edge'yi beğenmediğini kim söyledi? Yalaka falan değilim, siz saçmalıyorsunuz. Microsoft hater'ı olsa bile Edge önerebilir. Sizin bu saçma tavrınıza cevap verebilirim.

Geri
Yukarı