En iyi iPhone modeli

İphone 5'dir. S değil fakat sadece 5 sebebi ise yanlarının çelik kaplamasıyla adeta tankı andırıyordu bir türlü kıramadım.

En son hangisi çıktıysa odur. Apple bey yanlış yapsa bile iyisinden yapar. :D Şaka bir yana genel olarak modeller ilk çıktıklarında iyi olsa da fiyatlar dolayısıyla insanlar eski modellere yönelmek zorunda kalıyor. Bu sebeple de memnuniyet oranı düşüyor. Ancak yeni nesil cihazlarda -muhtemelen iOS 11 sebebiyle- eski iPhone'ları görmek pek mümkün değil. 8 kullanıyorum ve çağın gerisinde hissettirmiyor değil.

X olabilir. Yenilikçi bir tasarım sundular. Aynı zamanda 6 da yenilikçiydi. 6S ise en alınasılardan biriydi. 7 ise tasarımı hafiften geliştirmeye başladılar sanırım. Ama bana sorarsanız 8 tasarımı 7`den iyi.
X diyorum.

Bence de SE bana çok iyi geliyor. Halihazırda telefonum olmasına rağmen bir ara mutlaka SE almayı düşünüyorum. Üzeceğini hiç sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı