En iyi işletim sistemi hangisiydi?

Eskiler eskiden güzeldi, bırakın güzel anı olarak kalsın. Şu anda en iyisi Windows 11.

Windows işletim sistemleri arasında 2000 sonrası çıkan ve sorunsuz olan yok gibi bir şey ama bunlar arasından insanların en az söylendikleri ve insanları en az ikiye bölen sanırsam Windows 7 ve 10(belki bir de XP)

Biliyorsunuz ki Windows 10 desteği 2025 de sona eriyor. 2024'e gireceğiz. Bu zamana kadar olan işletim sistemleri ile ilgili düşünceleriniz nedir? :D
En iyisi elbet değiller, ama bende en çok etki bırakan 2 işletim sistemi bir tane de edisyon var. Windows Vista, Windows 8.1. Edisyon olarak da Windows 7 Starter. Yaşım küçüktü 6-7 falandım. İlk format atıldığını gördüğüm sürümler bunlardı. Tabi en iyisi derseniz Windows 8.1'den iyisini görmedim.

Biliyorsunuz ki Windows 10 desteği 2025 de sona eriyor. 2024'e gireceğiz. Bu zamana kadar olan işletim sistemleri ile ilgili düşünceleriniz nedir? :D

Bence Windows 10 desteği erken bitiyor çok güzel işletim sistemi şu an Windows 11 kullanıyorum ama yeni bilgisayar alınca Windows 10 kuracağım gittiği yere kadar.

Sanırım Windows 11 Windows 12'nin RAM kullanımı üzdü

hocam windows 12 ne ara çıktı :D

Bence Windows 10 desteği erken bitiyor çok güzel işletim sistemi şu an Windows 11 kullanıyorum ama yeni bilgisayar alınca Windows 10 kuracağım gittiği yere kadar.
şimdiden driverler bile win 11 e entegre edilmiş yeni bilgisayarlarda hocam

Çıkmadı sitem gereksinimi belli

8 GB RAM kullanacakmış sanırım😟😟😟

Geri
Yukarı