En iyi İstanbul manzaralarını atın

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. İstanbul için bildiğiniz güzel manzara videoları, fotoğrafları varsa atabilir misiniz? Avrupa'nın en kalabalık ve en büyük, tarihte birçok devlet ve imparatorluğun izlerini taşıyan ve sırf Avrupa'da diye abartılan şehirlerden daha az ilgi gördüğünü düşündüğüm bu şehri daha kaliteli görmek istiyorum. Örneğin şu tarz şeyler olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya kendi çektiğiniz fotoğraflar olur başka bir yerden gördüğünüz içerikler olur. Her türlüsüne açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar işine yarar mı? Bunları ben masaüstümde kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• pexels-adam-hilles-5404394.jpg
    pexels-adam-hilles-5404394.jpg
    253,6 KB · Görüntüleme: 76
  • pexels-meruyert-gonullu-6152156.jpg
    pexels-meruyert-gonullu-6152156.jpg
    303,4 KB · Görüntüleme: 64
  • pexels-meruyert-gonullu-6152260.jpg
    pexels-meruyert-gonullu-6152260.jpg
    392,1 KB · Görüntüleme: 72
  • pexels-selcuk-teke-3684396.jpg
    pexels-selcuk-teke-3684396.jpg
    233,8 KB · Görüntüleme: 79
  • pexels-руслан-кальницкий-7195786.jpg
    pexels-руслан-кальницкий-7195786.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 84
Selamünaleyküm arkadaşlar. İstanbul için bildiğiniz güzel manzara videoları, fotoğrafları varsa atabilir misiniz? Avrupa'nın en kalabalık ve en büyük, tarihte birçok devlet ve imparatorluğun izlerini taşıyan ve sırf Avrupa'da diye abartılan şehirlerden daha az ilgi gördüğünü düşündüğüm bu şehri daha kaliteli görmek istiyorum. Örneğin şu tarz şeyler olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya kendi çektiğiniz fotoğraflar olur başka bir yerden gördüğünüz içerikler olur. Her türlüsüne açığım.

İstanbul da fotoğraf çekmek için en uygun zaman gece vaktidir.
İstanbul'un kötü yüzünü örter fotoğraf koyamadığım için özür dilerim :)

İstanbul da fotoğraf çekmek için en uygun zaman gece vaktidir.
İstanbul'un kötü yüzünü örter fotoğraf koyamadığım için özür dilerim :)

Gece her şehir güzeldir. Sakarya'da yaşıyorum ben. Okul çıkışı gün batımı ve gece vakti şehir merkezinde yürümek çok zevkli oluyor.

Bunlar işine yarar mı? Bunları ben masaüstümde kullanıyorum.

Gökdelenlerin olduğu bölgelerden de güzel açılar gelirse çok iyi olur. Levent falan...

Gece her şehir güzeldir. Sakarya'da yaşıyorum ben. Okul çıkışı gün batımı ve gece vakti şehir merkezinde yürümek çok zevkli oluyor.

Gökdelenlerin olduğu bölgelerden de güzel açılar gelirse çok iyi olur. Levent falan...

Bu sitede daha fazla fotoğraf bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı