En iyi kablosuz kulaklık nedir?

scorcher

Decapat
Daha fazla  
Gençler bu sıraladığım kulaklıklar arasından hangisini seçersiniz. Eğer öneriniz varsa söyleyebilirsiniz. ANC olması ve bass'ının yüksek olması gerekiyor.

Xiaomi Buds 3T Pro.
Skullcandy Smokin Buds.
Skullcandy Dime 2 true.
Skullcandy Rail.
Skullcandy Push Active.
Samsung Galaxy Buds 2
Anker Sport X10.
Anker Life p3.
Jabra Elite active 4
Jabra Elite 4

Kulaklılar biraz fazla olabilir. Birkaçını deneyimleme fırsatım oldu fakat TWS kulaklık kullanıcısı olmadığım için tam anlayamadım. Sizce hangisini alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gençler bu sıraladığım kulaklıklar arasından hangisini seçersiniz. Eğer öneriniz varsa söyleyebilirsiniz. ANC olması ve bass'ının yüksek olması gerekiyor.

Xiaomi Buds 3T Pro.
Skullcandy smokin Buds.
Skullcandy dime 2 true.
Skullcandy rail.
Skullcandy push active.
Samsung Galaxy Buds 2
Anker Sport X10.
Anker Life p3.
Jabra Elite active 4
Jabra Elite 4

Kulaklılar biraz fazla olabilir. Birkaçını deneyimleme fırsatım oldu fakat TWS kulaklık kullanıcısı olmadığım için tam anlayamadım. Sizce hangisini alayım?

Maksimum bütçeyi yazarsanız daha iyi yardım ederiz.

Xiaomi Buds 3T Pro.
Skullcandy Smokin Buds.
Skullcandy Dime 2 true.
Skullcandy Rail.
Skullcandy Push Active.
Samsung Galaxy Buds 2
Anker Sport X10.
Anker Life p3.
Jabra Elite active 4
Jabra Elite 4

Huawei FreeBuds 5i alabilirsiniz. Android ve iOS cihazlar ile uyumludur. Ses kalitesi vs. fiyat performans açısından bu fiyatlarda en iyisidir. Galaxy Buds 2 biraz daha iyi ama cihazınız Samsung değilse bazı özellikler çalışmaz.

Xiaomi Buds 3T Pro.
Skullcandy smokin Buds.
Skullcandy dime 2 true.
Skullcandy rail.
Skullcandy push active.
Samsung Galaxy Buds 2
Anker Sport X10.
Anker Life p3.
Jabra Elite active 4
Jabra Elite 4

Net bütçe nedir?

Geri
Yukarı