En iyi kablosuz oyuncu faresi hangisi?

Logitech g pro X superlight beyaz yapıştır geç bence. Eski versiyon olan G Pro Hero Wireless kullanıyorum, 3.5-4 sene arası oldu en ufak bir sorun yaşamadım. Bozulursa bende direk GPX alacağım. Artık hafif mouse devri gibi bir şey ama G502 kablolu kullandım ve onu da 4 sene kadar kullandım, onda da bozulma olmadı sadece kablosuza geçmek istediğim için onu kenara kaldırdım. Eğer kallavi ve ağır isterseniz G502 Lightspeed ya da Rog Pugio 2 öneririm ama döneme ayak uydurmak isterseniz dediğim gibi GPX tek geçerim.

Kesinlikle bu mouse değil.
Şu an sensör ve kalite bakımından çoğu mouse 3395 kullanıyor. Eğer tasarıma da önem veriyorsanız Finalmouse Tenz Pro şu an gayet üst düzey. Pulsar X2 veya HTS Plus alabilirsiniz 4K versiyonunu.
Türkiyeden almak istiyorsanız ConnectGameden XM2w alabilirsiniz.

En iyi fare subjektif olmakla beraber üst seviyelerdekiler şunlar:

FPS için:
Finalmouse Starlight 12
Razer Viper V2 Pro
Razer Deathadder V3 Pro
Logitech G Pro X Superlight

MMO için:
Razer Basilisk Ultimate
Razer Basilisk V3 Pro
Logitech G502 Lightspeed

Liste daha uzar ancak en popüler olanları yazmaya çalıştım. Dünyanın E-spor alanında en çok kullanılan faresi de yine G Pro X Superlight.

Kesinlikle bu mouse değil.
Şu an sensör ve kalite bakımından çoğu mouse 3395 kullanıyor. Eğer tasarıma da önem veriyorsanız finalmouse tenz Pro şu an gayet üst düzey. Pulsar X2 veya hts Plus alabilirsiniz 4K versiyonunu.
Türkiye'den almak istiyorsanız connectgameden XM2W alabilirsiniz.

Ben memnun olduğum mouse attım daha iyileri var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı