En iyi kargo şirketi hangisi?

En iyi kargo şirketi?

• Kolay Gelsin

• Agt Kurye

• Ptt Kargo

• Yurtiçi Kargo

• Mng Kargo

• Aras Kargo

• Ups Kargo

• Sürat Kargo

• HepsiJet

• Trendyol express

• Vatan Kargo

• İyi Kargo

• KargoTürk

• GitKargo

• AyKargo

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Aras Kargo'dan ise hiç memnun değilim. Ne müşteri hizmetleri ne çalışanları ne de teslimatları.
Bir ürünü getirmek bu kadar zor olmamalı. En son ürün getirdikleri zaman evde yoktunuz demişlerdi. Güvenlik kamerasından baktığımızda ise sokağa bile girmemişlerdi. Elimden geldiğince başka firmaları seçiyorum.

Var mı daha iyi bir hizmet?

Var, bende 500gram bile olmayan kulaklık sipariş etmistim Sürat Kargo'dan 3 kg yazmislar o zaman 80₺ kargo parasi ödedim bir de adam bana tavir yapiyor.

Benim için bölge önemli. Mersin yenişehir için konuşuyorum, bulunduğum bölgede Yurtiçi Kargo gerçekten çok iyi. HepsiJet ile de sorun yaşamadım.

Bende bir Mersinli olarak söyleyeyim, sakin Sürat Kargo ve PTT kullanmayin. Aras ve yurt içi güzel. HepsiJet'te fena degil.

1: Hepsijet | Amazon Prime/Kolay Gelsin | UPS (Bu 3 firmayı da çok seviyorum 3'üde birinci.

2. Yurtiçi Kargo (Bazı yerlerde kanser edebiliyorlar ancak bana sorun çıkarmadılar hiç. Yurtiçi Kargo'yu da çok severim.

4. MNG Kargo

5. PTT Kargo (Her yere kargo gönderebilmeniz avantajı var, Türkiye'nin en köklü kargosu. Dağın başına bile yollayabiliyorsunuz :D.)

5. Aras Kargo

6. Sürat Kargo

7. N/A (Diğerleri değerlendirilmeyi haketmiyor. Hakedecek kadar büyük değil.)

Yeni konular

Geri
Yukarı