En iyi League of Legends Rehberine 7240 RP Ödül!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Technopat Forum'da League of Legends bölümünde forum kurallarına uygun, düzgün Türkçe ile yazılmış en iyi özgün League of Legends rehberine 7240 RP Ödül vereceğiz. Haydi Sihirdarlar!

Kurallar:
Technopat Forum'da yazılmış,
Türkçe kurallarına uygun,
Özgün yani hiç bir yerden alıntı olmayan,
Görsellerle desteklenmiş,
Kapsamlı ve oyunculara yardımcı,
Daha önce başka hiç bir yerde yayınlanmamış,

Rehberin içeriği tamamen size kalmış. Seçip beğeneceğiz ve 7240 RP ödül vereceğiz.

Yarışma 4.4.2013 - 22.4.2013 Tarihleri arasında devam edecektir. 22 Nisan'da son bulacak, kazanan açıklanarak ödülünü key olarak, foruma kaydolduğu e-posta adresinden alacaktır.

Ödül Türkiye Sunucusu'nda mı olacak yoksa Avrupa'da da olma ihtimali var mıdır ?

Şuan vayne build yapmaya çalışıyorum fakat imkanların çok sıkıntılı olduğunu soylemeliyim.Çünkü technopatta mobafire'daki veya diğer build sitelerindeki gibi itemleri seçemiyor rünleri ve skilleri gösteremiyoruz ve mecburen diğer sitelerden ayarlayıp kopyala yapıştırmak durumunda kalıyorum.

Ödül Türkiye Sunucusu'nda mı olacak yoksa Avrupa'da da olma ihtimali var mıdır ?

Ödül Türkiye sunucusunda geçerli olacak zira EPIN'den alıp veriyorum RP'yi, Türkiye'deki resmi RP satıcılarının RP'leri TR'de geçerli diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Şuan vayne build yapmaya çalışıyorum fakat imkanların çok sıkıntılı olduğunu soylemeliyim.Çünkü technopatta mobafire'daki veya diğer build sitelerindeki gibi itemleri seçemiyor rünleri ve skilleri gösteremiyoruz ve mecburen diğer sitelerden ayarlayıp kopyala yapıştırmak durumunda kalıyorum.

Malesef Mobafire gibi gelişmiş ve özel bir build rehberi sistemimiz yok. Sitemiz teknoloji odaklı olduğu için böyle bir planımız da yok. Oyunlar ve eğlence konusunda siz değerli forum üyelerimizin desteğini bekliyoruz, böyle yarışmalarla da sizlere destek olmak istiyoruz :)

Westte de RP verebiliyorlar diye biliyorum , yanlış değilsem. Bunu bir danışırsanız iyi olur . İsteyen West yada TR den RP alırsa çok hoş olur.

Amaç en çok bilgi veren olmak mı yoksa en iyi tasarlanan olmak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı