En iyi mobil futbol oyunu nedir?

Zweik

Hectopat
Daha fazla  
Mobilde en iyi futbol oyunu sizce hangisi? Artıları ve eksileriyle anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobilde en iyi futbol oyunu sizce hangisi? Artıları ve eksileriyle anlatır mısınız?

Şimdi. Bazı büyük futbol oyunları var mobilde. Şimdi sıralıyorum.
Dls 21 artıları: Online, çoğu oyuncu var, kolay. Eksileri: Yapay zeka yok resmen, Online eşleştirme sistemi kötü, hileler var oyunda onlarla eşleşiyorsunuz, oyun düpedüz Online offline modunu oynasanız dahi internet olmayınca ilerlemenizi kaydetmiyor. Puanım 10 üzerinden 4'tür.

FIFA mobil artıları: Kolay kontroller, iyi eşleştirme sistemi, Online, çoğu oyuncu var, yapay zekası iyi, hileler az, eksileri: Hile var, neredeyse pay to Win. Puanım 10 üzerinden 7'dir.

Pes mobil artıları: İyi yapay zeka, kolay kontroller, Online, çoğu oyuncu var, hileler yok denecek kadar az. Eksileri: Büyük boyutlu. Puanım 10 üzerinden 8'dir.

Nss artıları: Kolay, küçük boyutlu, çoğu takım var, enerji içeceği gibi mekanikler falanda var. Eksileri: Öyle pesteki gibi A'ya basim vursun mekaniği yok. O yönden beni bayağı kırdı. Puanım 10 üzerinden 9.

Ben açıkçası futbol oyunu sayılırmı bilmiyorum fakat SM2020 oynuyorum. Bir de PES 13'ün APK versiyonunu oynuyorum. Play Store'dan nefret ediyorum hiç güzel oyun yok neredeyse.

Geri
Yukarı