En iyi mobil işletim sistemi nedir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi geceler. Oy verirken tüm her şeyi göz önünde bulundurursanız sevinirim. Apple pahalı ama en iyisi budur gibi açılardan bakmazsak çok mutlu olurum. Seçim yapan herkes mümkünse neden seçtiğini de belirtirse çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans açısından iOS ilk sırada.

Android tamamen özgür bir ortam eğer telefon güçlüyse bu da iyi performans verebilir.

HarmonyOS'u hiç bilmiyorum.

iOS kullanıyorum ama bence Android çünkü daha özgür bir işletim sistemi.
IOS'ta sistem dosyalarına bile giremiyorsun.
Tabii iOS daha performanslı.

Öncelikle herkese iyi geceler. Oy verirken tüm her şeyi göz önünde bulundurursanız sevinirim. Apple pahalı ama en iyisi budur gibi açılardan bakmazsak çok mutlu olurum. Seçim yapan herkes mümkünse neden seçtiğini de belirtirse çok güzel olur.

Bana göre Android çünkü iOS çok daha kısıtlı geliyor bana. Android'de biraz daha özgürüz her konuda ama IOS'ta çok stabil bir işletim sistemi bunu atlamamak lazım Android 64MP kameranın çektiği fotoğrafı 13MP iOS çekiyor çünkü fotoğraf işlemesi çok kaliteli.

Bende İos işletim sistemi en iyisi. Hem güvenlik açısından apk dosyaları indiremiyoruz, hemde eski modellere desteği kesilse bile çoğu zaman kasma yapmıyor. Arayüz konusunda da sade bir tasarımı var. Bence İos en iyisi.

Saf Android(Google Pixel'de kullanılanlardan bahsediyorum.) Görünümü bi' o kadar kötü olsa da performansı çok iyi Android'lere göre.

Geri
Yukarı