En iyi Mortal Kombat oyunu hangisi?

.

• Oy verenlerin toplamı
    16
  • Anket kapandı .
Başlık anket ve soru bir birinden çok bağımsız.
En iyi Mortal Kombat playstation co-op olan survival modu.

XL, X sürümünün içine DLC, kostümler falan eklenmiş hali. Bütçe varsa XL alınmalı.
DLC paketleri normalde çıkmış oyunlar için satışa sunulurdu. Mortal Kombat X olanlar DLC'li oynamak için XL olarak aynı oyunu tekrar satın mı alacaklar yani?

Grafikler, Karakter çeşidi gibi farklar yok mu?

Başlık anket ve soru bir birinden çok bağımsız.
En iyi Mortal Kombat playstation co-op olan survival modu.

Biraz öyle olmuş ama Tekken'ci olduğum için Mortal Kombat serilerini fazla tanımıyorum sadece X ve XL oyunlarını merak ettim. Konsol için daha iyisi varsa bilemem.

"En iyi Mortal Kombat oyunu hangisi?" sorusunun yanıtı bende daima Ultimate Mortal Kombat 3'dür. :D

Konuya gelecek olursak arada fazla fiyat farkı yoksa XL al. X oyunun ekstra karakter olmayan hali, XL'de ise sonradan eklenen tüm karakterler var. XL'de Xenomorph(Yaratık), Triborg, Bo’Rai Cho, Predator, Jason Voorhees, Tremor, Tanya ve Goro dahil. X'de ise bunları ayrı satın alman lazım.

"En iyi Mortal Kombat oyunu hangisi?" sorusunun yanıtı bende daima Ultimate Mortal Kombat 3'dür. :D

Konuya gelecek olursak arada fazla fiyat farkı yoksa XL al. X oyunun ekstra karakter olmayan hali, XL'de ise sonradan eklenen tüm karakterler var. XL'de Xenomorph(Yaratık), Triborg, Bo’Rai Cho, Predator, Jason Voorhees, Tremor, Tanya ve Goro dahil. X'de ise bunları ayrı satın alman lazım.
X ile XL arasında 60 TL fark var 🙂 Önerini dikkate alacağım teşekkürler

Bütün serisini oynadım en iyi oyunu Armageddon dur ve xl daha iyi fazla fiyat farkı da yok 60 tlye herşeyi alabilirsin hatta 104 tlye 11i de alabilirsin ben direk aldım mesela :)
Biri yazmış üstte unutmuştum Ultimate Mortal Kombat 3 en iyisi olabilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı