En iyi muadil parfüm markası nedir?

Denemekten zarar gelmez. Mad için kullandıktan sonra bilgilendirirsen sevinirim. David ile karşılaştırsan bile yeterli olur benim için.

Hocam koku olarak aşırı fark var nedense beğenmedim. W174 ve W180 aldım birini invictus diye aldım ama hangisi bilemedim o derece benzemiyor maalesef :D

Ne kalıcı nede güzel kokuyor beğenmedim.

Son düzenleme:
Ufak bir güncelleme yapayım dedim, geçen hafta escala markasından stronger wıth you intensely aldım böyle bir koku yok. Kalıcılığı benim tenimde 9 saat ila 10 saat arası sürdü yayılımıda aşırı başarılı günde 3 tane iltifat aldım, özellikle stronger wıth you intensely muadilini önerebilirm bence çok başarılılar.

Ufak bir güncelleme yapayım dedim, geçen hafta escala markasından stronger wıth you intensely aldım böyle bir koku yok. Kalıcılığı benim tenimde 9 saat ila 10 saat arası sürdü yayılımıda aşırı başarılı günde 3 tane iltifat aldım, özellikle stronger wıth you intensely muadilini önerebilirm bence çok başarılılar.
50 ml 250 TL pahalı değil mi hocam.

Buradaki yorumlardan dolayı AVM'ye gidip Mad parfümden Channel Blue the Channel ve Dior Sauvage denedim. Nedense pek yoğun gelmedi kokular. Parfümeri dükkan şeklinde değil de yol üstü açık bir halde olduğu için çevre kokular etkilemiş olabilir. Dior Sauvage hissediliyordu ama Channel resmen kısa sürede fark edilmez oldu. Normalde Tutaste kullanıyorum ama yıllarca Sansiro kullanmıştım Tutastaden önce. Aynı AVM de Sansiro satan bir yer var oradan gidip Dior Sauvage aldım ama testerı yoktu direk kapalı halde aldım. Gerçekten mad parfümden daha baskın ve güzel. Çok memnun kaldım. İşin tuhafı Sansironun sitesinde parfüm 230 TL iken aldığım yerde 149.9 TL idi. Sansiro sitesinde de 230 tl, ikinciye 100 TL indirim yapıyor ve kargoda bedava bilginiz olsun.

50 ML 250 TL pahalı değil mi hocam.

Değil tabii ki öbür muadiller daha pahalı benim bildiğim kesinlikle değer o parayı vermeye hatta şu an 1000 lira yapsalar yine alırım çünkü orijinalide var şu an bende kesinlikle aynısı hiçbir fark yok hatta daha iyi diyebilirim yayılım konusunda, kalıcılığıda gerçekten iyi 9-10 saat rahat götürüyor orijinalide 12 saate yakın duruyor yani gerçeğini almanın hiçbir mantığı yok bu marka gayet iyi.

Buradaki yorumlardan dolayı AVM'ye gidip mad parfümden channel blue the channel ve diyor sauvage denedim. Nedense pek yoğun gelmedi kokular. Parfümeri dükkan şeklinde değil de yol üstü açık bir halde olduğu için çevre kokular etkilemiş olabilir. Diyor sauvage hissediliyordu ama channel resmen kısa sürede fark edilmez oldu. Normalde tutaste kullanıyorum ama yıllarca sansiro kullanmıştım tutastaden önce. Aynı AVM de sansiro satan bir yer var oradan gidip diyor sauvage aldım ama testerı yoktu direk kapalı halde aldım. Gerçekten mad parfümden daha baskın ve güzel. Çok memnun kaldım. İşin tuhafı sansironun sitesinde parfüm 230 TL iken aldığım yerde 149.9 TL idi. Sansiro sitesinde de 230 TL, ikinciye 100 TL indirim yapıyor ve kargoda bedava bilginiz olsun.

Hocam tutaste performansı nasıl peki diyor sauvage Elixir modeli mesela sansiro mu dersiniz yoksa tutaste mi?

Geri
Yukarı