En iyi muadil parfüm markası nedir?

Bende daha önce mfy, tutaste emreboslu ve alberto segondenedim. Hepsi aynı yerden alıyormuş gibi geldi bana. Bir arkadaşın tavsiyesiyle ladosi parfümü denedim. Harbiden farklı çıktı, beklemiyordum böyle olacağını. 6 tane tester aldım sadece biri tırt, diğerleri gayet iyi. Delamore diyenler var ama onunla ilgili yanma yapıyor şikayetleri de çok. Deneyip duruyoruz bakalım. Şimdilik ladosi favorim

Bargello, muscent, DP, escala. Bu markalardan hangisinin orijinal kokuya daha yakın olması ve kalıcılığının, yayılımının fazla olması bakımından daha iyidir? Bargello aldım kullandım ama kalıcılık ve yayılım zayıf biraz sanki kalıcılık yine idare eder ama yayılım 0. bargello alacaklara tavsiyem fresh ve oriental parfümler kesinlikle kalıcı değil. Woody olanlara yönelmenizi tercih ederim hem kalıcılıkları daha iyi hem de kokuları neredeyse birebir aynı, neyse konumuza dönelim. En iyi muadil parfüm markası sizce hangisidir? Denedıklerinizden başka markalar varsa yazabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler şimdiden.
Hocam bilgisi olan biri varsa magnaroma, mfy, albert osego ve ladosi markaları arasındsn hangisi daha iyidir bilen varsa söyleyebilir mi

Beyler en iyi kalıcık olarak tutaste markasını beğendim. MAD Bargello kullandım ikisinden de iyi kalıcılık olarak.
Bende aynı fikirdeyim. Arkadaşımdan bargello 561 denedim limon kolonyasına birazcık pul biber atmışlar o kadar, ayrıca yakıyordu da. Tutaste'den AGP aldım baya beğendim kalıcılığı harbiden fazla. İlk 2-3 saat yayılımı da gayet iyi 250TL'lik bir parfüm için. Şimdi 10'lu deneme seti almayı düşünüyorum fikrim oluşsun diye. Önerileriniz nelerdir kış/sonbahar için? Hafif şekerli çok odunsu maskülen olmayan ama parti çocuğu parfümü gibi de olmayan mesela. @ÇokOturgaçlıGötürgeç @DoruX

Hesabi actiginiz gibi foruma gelip ladosi ovmeniz tesadu

Hesabi actiginiz gibi foruma gelip ladosi ovmeniz tesaduf mudur hocam
Bir forum sitesinde diğer kullanıcılara fikir vermesi için bir mesaj yazdım sadece. Alışveriş yapıp çok beğendiğim bir firmayı paylaşmayı hem satıcısına hemde diğer insanlara faydalı olacak bir şey olarak gördüm. Yoksa herkes istediği yerden alabilir tabi ki.

Geri
Yukarı