En iyi ön ödemeli kart hangisi?

Tosla öneririm.

Dostum Tosla belasından yeni kurtuldum ben ATM'ye giderim bankanız onay vermiyor der markete giderim onay vermiyor der yatirdigim para 1 gün sonra gelir kartimi her şeysi açık olduğu halde müşteri hizmetlerini arıyorum Burak bey kartınız kullanıma açık sizin suçunuz başka ATM'ye takin diyor iptal ettirdim bak ciddiyim ininal derim Tosla demem.

Dostum Tosla belasından yeni kurtuldum ben ATM'ye giderim bankanız onay vermiyor der markete giderim onay vermiyor der yatirdigim para 1 gün sonra gelir kartimi her şeysi açık olduğu halde müşteri hizmetlerini arıyorum Burak bey kartınız kullanıma açık sizin suçunuz başka ATM'ye takin diyor iptal ettirdim bak ciddiyim ininal derim Tosla demem.

Sen birkaç sorun yaşadın diye herkes yaşayacak diye bir durum söz konusu değil hem Tosla nakit yatırma ve çekme işlemlerin de para dahi kesmiyor ayriyetten aylık yükleme limiti Papara'dan daha iyi.
Tosla dijital kart uygulamasına geçiş yaptı djital kart kullanmasam bir sıkıntı olur mu?

Hayır sorun olmaz ben de Papara kullanıcısıyım bu son gelen düzenlemeden sonra iyice saçmaladılar Tosla almayı düşünebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı