En iyi offline mobil oyunlar

monthean

Hectopat
Selamlar memleketteyim haliyle internet de çok zor çekiyor önerebileceğiniz internet gerektirmeyen mümkünse Story/AAA tarzı Stardew Valley benzeri oyunlar var mı? Benzeri olmasına gerek de yok hoşunuza giden offline mobil oyunları yazarsanız sevinirim. Şimdiden sağ olun.

Vampire's Fall: Origins RPG (Vampire's Fall: Origins)

En iyiler arasına girmez ama iyi yani.
Mobilde en iyi diyebileceğim oyun yok zaten. Uçları yok sonları yok.
Bu önerdiğim oyunda saçma zaten. En sonda canının 40 katı fazla canı olan bir golem çıkıyor yenemiyorsun.

Vampire's Fall: Origins RPG (Vampire's Fall: Origins)

En iyiler arasına girmez ama iyi yani.
Mobilde en iyi diyebileceğim oyun yok zaten. Uçları yok sonları yok.
Bu önerdiğim oyunda saçma zaten. En sonda canının 40 katı fazla canı olan bir golem çıkıyor yenemiyorsun.
Aynen öyle hocam ya Allah kimseyi memlekette PC'den uzak bırakmasın. Çok zormuş gerçekten.

Selamlar memleketteyim haliyle internet de çok zor çekiyor önerebileceğiniz internet gerektirmeyen mümkünse Story/AAA tarzı Stardew Valley benzeri oyunlar var mı? Benzeri olmasına gerek de yok hoşunuza giden offline mobil oyunları yazarsanız sevinirim. Şimdiden sağ olun.

Hocam hikayeli değil ama Minecraft tam zaman geçirmelik oyun.

Ayarlardan dokunma kısmına girin ve kumanda kontrolleri yazan kısmı etkinleştirin. (bir tık daha basit oluyor oynamak tavsiye ederim)

İster gamemodedan yapı yapın, isterseniz Survival de gelişin.

Genel olarak korsana destek verilmesini etik bulmuyorum ancak kısa süreli oynayacaksınız ne de olsa.
İnternetten son sürüm beta sürümlerini indirip oynayabilirsiniz (ben Google Play'den satın aldım ancak test kullanıcısı olduğum için beta oynuyorum, normal oyun ile tek farkı 1 2 deneysel özellik onları da açıp açmamak sizin inisiyatifinizde.)

MC dışında Stardew Valley, zarya-2 şeytanın şafağı oyununu öneririm (2. internetli olabilir tam emin değilim)

Yeni konular

Geri
Yukarı