En iyi Online rekabetçi FPS oyunu hangisi?

En iyi Online rekabetçi FPS oyunu hangisi?

• Counter Strike Global Offensive

Oy: 36 42,9%
  • VALORANT

Oy: 16 19,0%
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

Oy: 18 21,4%
  • Team Fortress 2

Oy: 2 2,4%
  • Paladins

Oy: 0 0,0%
  • Overwatch

• Black Squad

Oy: 0 0,0%
  • ZULA

Oy: 1 1,2%
  • Warface

• Diğer

Oy: 7 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Scout ve Sniper oynuyorum ben. Orange X7'de takılıyorum genellikle. Topluluk sunucularında oynuyorum ben de anladığınız üzere. Sizin?

Engineer main ama çok da iyi Tomislav Heavy oynarım. Arada da Demoknight oynarım. 2Fort oynarım genelde, diğerleri çok tatmin etmiyor. Ama bazen Zombie Escape ve Saxton Hale oynarım.

En iyi online fps oyunu deseydiniz, prime dönemindeki TF2 derdim. Fakat rekabetçi demişsiniz o yüzden R6 ve CS:GO diyorum.

Engineer main ama çok da iyi tomislav heavy oynarım. Arada da demoknight oynarım. 2fort oynarım genelde, diğerleri çok tatmin etmiyor. Ama bazen zombie escape ve saxton hale oynarım.

Hepsini anlarımda heavy nedir yahu?

Apex Legends.

Valorant iyi güzel, taktiksel bir oyun tarzı var ancak oyunun kitlesi inanılmaz kötü, özellikle İstanbul sunucusu hep çoluk çocuk ve ailevi değer bilmeden küfür eden tipler. Rank atladıkça azalıyor onlar ancak oynayacaksan İstanbul'da oynamanı tavsiye etmem, rank'ın ne kadar yüksek olursa olsun EUW'te oyna.

Valorant çöp önce onu söyleyeyim.
Bu listede iyi olan oyunlar CS:GO, R6, TF2 ve Overwatch.
TF2de çok hile var, Overwatch'de Battle.net'den dolayı biraz pahalı. Bence R6 ama pahalı olmasa Overwatch.

Bu soruyu global anlamda sorsan cevap Battlefield ya da CoD olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı