En iyi oyun kulaklığı

Raknor

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta görmüş olduğunuz üzere, nettekilerle aynı kalitede, kulak ağrıtmayan, zesleri inanılmaz yüksek veren, ses kasmayı da kolaylaştıran oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta görmüş olduğunuz üzere, nettekilerle aynı kalitede, kulak ağrıtmayan, zesleri inanılmaz yüksek veren, ses kasmayı da kolaylaştıran oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Bu alttaki en iyisi bundan daha düşük yada daha yüksek fiyattaki kulaklıklarıda kullandım bunu kadar iyi kalite ve rahatlık vermiyorlar. Özellikle asusunkileri almayın asusun en pahalı kulaklıgı bile 1.5 yılda bozuldu. Razerınkiler tamamen kötü 1 yıl içinde yastıkları full parçalanıyor. Bundan daha az fiyat vereceksenin bunla aynı kaliteyi alamazsınız ama daha düşük fiyata JBL in oyun kulaklıkları var yine onları da seçebilirsiniz.

2K nettekilerle aynı kalitede varsa çok iyi olur.
Daha önce de söyledim tekrar yazıyorum. ürün tavsiyesi alacak arkadaşlar lütfen ilk önce bütçenizi belirtin. mesela ''En iyi oyuncu kulaklığı'' demek yerine 2K Bütçeye en iyi oyuncu kulaklığı yazabilirsiniz böylelikle kimsenin zamanı çalınmaz.

Daha önce de söyledim tekrar yazıyorum. Ürün tavsiyesi alacak arkadaşlar lütfen ilk önce bütçenizi belirtin. Mesela "en iyi oyuncu kulaklığı" demek yerine 2K bütçeye en iyi oyuncu kulaklığı yazabilirsiniz böylelikle kimsenin zamanı çalınmaz.

İyi mi kanka ses seviyesi mikrofon kullandığın oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı