En iyi oyun laptopu

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Ben yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Benimki maalesef minecraft oynarken bile kasiyor artik. Kafamda birkac fikir var bununla birlikte soru isaretleride tabiki.

Ben birazcik tasarima onem veriyorum (hayir fazlasiyla) ve tabiki performansa. Son cikan oyunlari ve cikacak oyunlari (GTA 5, BF4 gibi) ultra olmasa bile high seviyede oynamak istiyorum. Bunun icin ASUS N56vz modeli aklimdaydi (ledli klavye ve metalik gri renge sahip olmasi aklimi celdi).

Sistem o kadar kotu sayilmaz i7 3.4 GHz (bu arada QM oldugu icin 8 cekirdekmis oyle dediler :) ) 16 GB RAM ve GT650m ekran karti maalesef DDR3, 1 TB harddisk de var tabi ki alacagim bilgisayar mutlaka dizustu olmali. Çünkü yazın evde hiç durmuyorum.

Bu bilgisayar BF3'ü falan Ultra'da oynatir dediler. Ama ben inanmiyorum. Bir diğer seçenegim ise MSI GE60. Zaten biliyorsun ozelliklerini. Ben alacagim PC'yi haziran gibi almayi dusunuyorum. Annemin sozu var, 2500 TL verecekmis. Ben de Ağustos'a kadar beklemeyi dusundum. Doğum günüm falan etti +1300 TL. Ben onu 4000'e tamamladim diyelim, sence hangi bilgisayari almaliyim?

Klavye ledli onerirsen cok sevinirim (takdim su lede ya :) ). Alacagim pc beni 3-4 yil goturmeli. Yani lise bitene kadar benim aklimda msi gt serisi var ama 4000 ustuydu sanirim onlar. Ekran karti ozellikle gtx670 ve ustunu bu fiyata bulabilir miyim ve ram 8 GB yerine 16 GB istiyorum. Çok fark var mi sence? Birde ssd olmali sanirim. Sen ne diyorsun?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı