13000 TL'ye alınabilecek en iyi oyun laptopu

Alabileceğiniz en iyi setup bu gibi duruyor.

Bu sistemin RAM MHz'si üsttekine göre biraz daha düşük ama monitör 2K 144Hz 1ms ve anakart kasa olarak da daha iyi. RAM MHz'si 3000'nin üstüne çıkınca oyunlardaki farkı çok az oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem monitör dahil 13239TL ediyor.

Sistem çok iyi fakat parçaları tek bir yerden almak istiyorum bu nedenle bana bunların hepsini tek bir yerden toplama şansınız var mı?

Sistem çok iyi fakat parçaları tek bir yerden almak istiyorum bu nedenle bana bunların hepsini tek bir yerden toplama şansınız var mı?
O şekilde daha pahalı olacağını tahmin ediyorum. Farklı yerlerden alıp birleştirebilirsiniz. Ayrı yerlerden alırsanız anakartın BIOS güncellemesi için bir servise gitmesi gerekebilir. Ísterseniz MSI in sonu Max ile biten modellerini tercih edebilirsiniz. Sistemi toplanmış alırsanız herhangi bir b450 seçebilirsiniz sizin için güncelleyip göndereceklerdir.

Casper Excalibur 14000 TL 2070 i7 10 uncu nesil metal kasa 32 RAM'de yaparsanız.
Casper'in sitesinden süperrr.
Ancak tabiki masaüstü olur derseniz 2080 ve ryzen 5 li sistem toplarsınız.
İtapya ya da ince hesap sitelerinden olur

Pc Toplama Sihirbazı veya Pc Toplama Sihirbazı alıp RTX 3000 serisi gelene kadar 1660 Super ile idare edip 3000 serisi geldiğinde (1-3 ay içerisinde) ve fiyatları Türkiye'de oturduğunda 3000 serisi bir ekran kartı alıp güncel bir şekilde kullanabilirsin.

Edit=Monitör kısmını görmedim. 13000 liraya hem monitörlü hem RTX 2080 Super'li olmaz malesef.

Son düzenleme:
Bu fiyat bandında Asus ROG ve MSI Gaming dışına çıkmayın bence.

ASUS ROG Strix G15 G512LV i7-10750H 8GB 1TB SSD RTX 2060 HB

İleride RAM alırsanız harika bir laptop.

Eğer alırsanız CPU-Z ile CL değerini öğrenip ona göre RAM alın :).

Yeni konular

Geri
Yukarı