En iyi PC Gamepad?

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 820
A

asdfsdgsdfgdfhfghs

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Gamepad almak istiyorum. PC için en iyi Gamepad hangisi 500 TL bütçem var. PS4 dualschock V2 almayı düşünüyorum. Var mı öneriniz? Veya PS4 Dualshock V2 hakkında bilginiz var mı? Pişman olur muyum? Rocket League, Call of Duty, FarCry gibi oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One S kontrolleri tavsiye ederim. Yanlış hatırlamıyorsam, Bluetooth ile çalışıyor. Windows için sunulan çoğu oyun için, geniş desteği bulunuyor. Harici programlar ile uğraşmana gerek kalmıyor.

Xbox-Kumanda-2.jpg

Merhaba arkadaşlar. Gamepad almak istiyorum. PC için en iyi Gamepad hangisi 500 TL bütçem var. PS4 dualschock V2 almayı düşünüyorum. Var mı öneriniz? Veya PS4 Dualshock V2 hakkında bilginiz var mı? Pişman olur muyum? Rocket League, Call of Duty, FarCry gibi oyunlar oynuyorum.
pişman olmazsın 3 senedir bende kullanıyorum.Sağlamlık açısından mükemmel sayısız kere yüksekten düştü bir şey olmadı. ama tek sıkıntısı tuş sayısı az olduğu için bazı şeyleri atayamıyorum.Rocket League, Call of Duty, FarCry gibi oyunlar oynuyorsan sıkıntı olmaz ama similasyon tarzı oyunlarda sıkıntılı oluyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı