PC için en iyi gamepad tavsiyesi

Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz. Kablolu olan Dobe kolunu kullanıyorum. Kendi alıcısı ile birlikte geliyor. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.
TRY 104.47 39%OFF | PS3 PC kablosuz 2.4G kablosuz oyun denetleyicisi Joystick için Xbox One denetleyicisi için PS3 Gamepad PC kazanmak 7/8/10

Hocam, bir de bu var. Aslında Monster Pusat Pro eski versiyonu. Xbox 360 tipi olan. Monster kendine özgü dizayn edip satmıştı.
TRY 219.03 51%OFF | EasySMX kablosuz denetleyici Gamepad Xiaomi Mi TV kutusu S PC Android telefon kontrol titreşim Turbo şarj edilebilir Gamepad

Hocam, bir de bu var. Aslında Monster Pusat Pro eski versiyonu. Xbox 360 tipi olan. Monster kendine özgü dizayn edip satmıştı.
TRY 219.03 51%OFF | EasySMX kablosuz denetleyici Gamepad Xiaomi Mi TV kutusu S PC Android telefon kontrol titreşim Turbo şarj edilebilir Gamepad
Hocam çok güzelmiş de. Kupon parası, vergi parası baya oluyor. en fazla 21-22 Dolarlık kol arıyorum.

İlk attığım olabilir. Sonraki ise ücretsiz kargo ve 219 TL gözüküyor. @reddline.

Sahibinden üzerinden F710'u 200 TL altına ikinci el olarak bulabilirsiniz ama genelde garantisi bitmiş oluyor. Bizzat test ederek almak en iyisidir.

Dün bir gamepad konusu açtım ve Monster Pusat Pro önerildi. Sizin bütçenizden yüksek bir ürün ama şahsen taksitli şekilde sipariş verdim. Uzun kullanımdan sonra bir inceleme paylaşmayı düşünüyorum. Bütçenizi yükseltirseniz ürün yelpazesi genişliyor tabii.

Bende Monster Pusat Pro almayı düşünüyorum ama kablosuz bağlantıda sorun olduğu söyleniyor bazı oyunlarda o yüzden biraz tereddütlüyüm. Kullanım sonrası yazarsanız sorun olup olmadığını sevinirim.

Bende Monster Pusat Pro almayı düşünüyorum ama kablosuz bağlantıda sorun olduğu söyleniyor bazı oyunlarda o yüzden biraz tereddütlüyüm. Kullanım sonrası yazarsanız sorun olup olmadığını sevinirim.
Mart sonu ya da Nisan başı gibi bir inceleme paylaşmak istiyorum. Çünkü "uzun kullanım" yapmam lazım. Ama bu konuda bir video var. Sunayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı