En iyi performansa sahip sıkıştırma programı

Vez'nan

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bildiğiniz en iyi sıkıştıran arşiv programı hangisidir ? UHARC/GUI kullanıyorum küçük dosyalar için ve yaklaşık 10'da birine kadar düşüyor boyut ama 2GB üstünde kullanamıyorum. 50 GB'lık bir iso dosyasını küçültmeye çalışıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

UHARC artık geliştirilmiyor. Eskiye rağbet olsa bir pazarına nur yağardı...

RAR5 kullanan güncel WinRAR ya da LZMA2 destekli güncel 7-Zip kullanabilirsin. UHARC bana göre boş iştir. Milattan kalma forumlarda tavsiye edilir, eğer bugün halen daha ediliyorsa...

UHARC artık geliştirilmiyor. Eskiye rağbet olsa bir pazarına nur yağardı...

RAR5 kullanan güncel WinRAR ya da LZMA2 destekli güncel 7-Zip kullanabilirsin. UHARC bana göre boş iştir. Milattan kalma forumlarda tavsiye edilir, eğer bugün halen daha ediliyorsa...
Teşekkür ediyorum Recep abi.

Encode.ru, bazı sıkıştırma algoritmalarının yazarlarının takıldığı bir forum ve matt mahoney' in yayınladığı aşağıdaki listeye bakarak sıkıştırma programları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çeşitli denemelerimden sonra en verimlisinin ARC olduğuna karar verdim. PeaZip güzel bir uygulamadır, Winrar yerine tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı