En iyi Premium antivirüs programı hangisi

• Konuyu başlatan wyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 424

wyz

Femtopat
En iyi Premium antivirüs programı hangisi? Bitdefender Kaspersky Malwarebytes AVG Avast ESET McAfee hangisi en iyisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ESET, Norton ve Kaspersky denemiş biri olarak şu anda kullandığım ve tüm zamanların en iyisi olduğunu düşündüğüm antivirüs "Kaspersky"dır. Cidden kaç defa ne virüslerden kurtarmıştır kendisi beni. Hem hafiftir hem de esnektir.

Kaspersky çok pahalı dersen alternatif seçimin ESET olmalı. Kendisi yine gayet iyi bir antivirüstür.
Düşününce ESET de çok ucuz değil.

Norton ise ortalama ve makineyi ağırlaştırmakta.

Ha bunlar dışında ne biliyorum dersen, arkadaşlarım Avira kullandıklarını ve memnun olduklarını dile getirmişlerdi. Ne kadar iyidir bilemem tabii, sadece ücretsiz sürümünü denemiştim çünkü. İyi gibiydi.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi forumlar!

Teşekkürler son sorum olarak Kaspersky Security Cloud ile Kaspersky Total Security ve kaspersky internet security aynı antivirüsü mü kullanıyor çünkü biri kırmızı digeri yeşil tik gösteriyor karşılaştırmada.

Teşekkürler son sorum olarak Kaspersky Security Cloud ile Kaspersky Total Security ve kaspersky internet security aynı antivirüsü mü kullanıyor çünkü biri kırmızı digeri yeşil tik gösteriyor karşılaştırmada.
Hepsi aynı firmanın aynı alt yapısını ve veri tabanını kullanır. Fakat sürümler arasında özellik farkları var. (Örneğin Total Security sürümünde "Veri sızıntısı denetlemesi" bulunmuyor fakat Cloud sürümünde bulunuyor.)

https://www.kaspersky.com.tr/home-security#hmc-section < Kaspersky sitesinde seçmenize yardım eden bir sayfa var. Buradan kendinize en uygun sürümü edinebilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Son sorum olarak Kaspersky Security Cloud ile Kaspersky Total Security ve Kaspersky internet Security aynı antivirüsü mü kullanıyor? Çünkü biri kırmızı digeri yeşil tik gösteriyor karşılaştırmada.

Aynı veritabanı kullanırlar. Sadece her sürümde olan özellikler farklı. KIS'de gerçek zamanlı firewall var, ama Kaspersky Antivirus'ta yok bu özellik sanırım.

Geri
Yukarı