En iyi RX 6500XT modeli hangisi?

ss.emrr

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Herkese selam.
Şu anki sistemim için ekran kartı takviyesi yapmak istiyorum fakat hangi modeli alacağımda kararsızım. Herkesten farklı bir model cevabı almaktayım fakat en çok söylenen model XFX markasının speedster QICK 210 modeli. Hangi kart daha fazla güç tasarrufu yapar, hangisi OC konusunda daha iyi vesaire. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Söylenen 6500XT modelleri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart zaten ısınan bir kart değil. Bütçenize en uygun hangisiyse onu almanız daha iyi olacaktır. Şuanda en mantıklısı en ucuzu XFX gibi duruyor.
MSI Mech modelini kullanmaktayım 1080P 8X MSAA'da 53 derece üstünü göremedim daha.. Fakat şuanda çok pahalı o yüzden XFX modelini almanız daha iyi olacaktır.

Hocam kendim MSI Mech modelini kullanmaktayım gayet iyi bir kart. Bu kadar kötüleyecek ne buldunuz?
Fiyatına göre çöp. 4600TL fiyat nedir XFX dururken. Ayrıca MSI'ın Mech modellerini sanki MSI üretmiyor, taşeron firma üretiyor gibi. Soğutması, malzeme kalitesi pek iyi değil fiyatına göre. 6500 XT çok güç çekmediği için pek ısınan bir kart değil zaten.

Fiyatına göre çöp. 4600TL fiyat nedir XFX dururken. Ayrıca MSI'ın Mech modellerini sanki MSI üretmiyor, taşeron firma üretiyor gibi. Soğutması, malzeme kalitesi pek iyi değil fiyatına göre. 6500 XT çok güç çekmediği için pek ısınan bir kart değil zaten.
Fiyatına göre evet 4.6K bu kart için fazla pahalı. Fakat kartı elinize aldığınız zaman bence malzeme kalitesi olarak dediğiniz kadar kötü değil elinize alınca anlıyorsunuz bunu. Kart gelene kadar bu noktada benim de şüphelerim vardı çünkü..
Soğutması da dediğim gibi 1080P 8X MSAA'da 53 derece üstünü göremedim ben. Zaten deafult olarak ısınmayan bir kart için bence oldukça iyi bir değer.

Ancak dediğim gibi XFX hali hazırda aynı chipset ve çift soğutma ile çok daha ucuza dururken Mech almak mantıksız şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı