En iyi RX 6600 üreten marka hangisidir?

Berkay151421

Picopat
Daha fazla  
RX 6600 alacağım fakat XFX markasını almayı düşünüyorum. RX 6600 için iyiden kötüye markaları sıralayabilir misiniz 3, 4 tane?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutma konusunda Asus Dual çok iyi diye biliyorum ve aynı zamanda kullanıyorum, sıcaklık değerleri çok iyi, Sapphire RX 6600 ile yan yana getirdiğimde Asus daha büyük fan bloklarına sahip ve daha ağır geldi bana, Asus alabilirsiniz ama daha uyguna bulursanız diğer markalar da iyidir.

Soğutma konusunda ASUS Dual çok iyi diye biliyorum ve aynı zamanda kullanıyorum, sıcaklık değerleri çok iyi, Sapphire RX 6600 ile yan yana getirdiğimde ASUS daha büyük fan bloklarına sahip ve daha ağır geldi bana, ASUS alabilirsiniz ama daha uyguna bulursanız diğer markalar da iyidir.

XFX hakkında bilginiz var mı sıcaklık WattMan hatası vesaire gibi şeyler çıkıyor mu bu markada.

RX 6600 alacağım fakat XFX markasını almayı düşünüyorum. RX 6600 için iyiden kötüye markaları sıralayabilir misiniz 3, 4 tane?
Sapphire çok ısınıyor diye biliyorum kendim ASUS DUAL kullanıyorum çok memnunum XFX hakkında bir bilgim yok çok önceden kullanıyordum çok büyük sorun yaşamadım ama Asus öneririm.

Sapphire çok ısınıyor diye biliyorum kendim ASUS Dual kullanıyorum çok memnunum XFX hakkında bir bilgim yok çok önceden kullanıyordum çok büyük sorun yaşamadım ama ASUS öneririm.

ASUS fiyat olarak biraz daha pahalı ben bu fiyat farkını anlayamadım ASUS'la XFX fiyatları yakın olsa ASUS'u tercih ederim tabii ki ama XFX de kötü marka değil aralarında 3.5k olmasıda ayrı bir şey yani arasındaki o 3.5k yı neden vermeliyim o kafama takıldı. XFX 5.2K ASUS 8.7k

ASUS fiyat olarak biraz daha pahalı ben bu fiyat farkını anlayamadım ASUS'la XFX fiyatları yakın olsa ASUS'u tercih ederim tabii ki ama XFX de kötü marka değil aralarında 3.5k olmasıda ayrı bir şey yani arasındaki o 3.5k yı neden vermeliyim o kafama takıldı. XFX 5.2K ASUS 8.7k

Aralarında 3.5k fiyat farkı olması saçma gerçekten o kadar büyük bir performans farkı olacağını zannetmiyorum. XFX tercih edilebilir ama Sapphire kesinlikle önermiyorum.

XFX hakkında bilginiz var mı sıcaklık WattMan hatası vesaire gibi şeyler çıkıyor mu bu markada.
XFX kullanmadım ancak Sapphire ekran kartını biliyorum fena değil ancak sıcaklık konusunda Asus daha başarılı diye biliyorum bu markalar arasında.

XFX al geç o fiyat farkına değmez.

Bende XFX var, wattman hatası sürücü güncellemediğim zaman ara sıra alıyorum. Güncellediğimde düzeliyor. Sıcaklık 67 dereceyi asla geçmiyor. Alalı 1 yıl oldu.

Bende XFX var, WattMan hatası sürücü güncellemediğim zaman ara sıra alıyorum. Güncellediğimde düzeliyor. Sıcaklık 67 dereceyi asla geçmiyor. Alalı 1 yıl oldu.

Bir tek güncellemediğiniz zaman alıyorsunuz değil mi WattMan'ı bir de performansı nasıl siz hangi işlemciyle kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı