En İyi Sims 4 Hileleri

Oyun da saatleri devirip sıkılan veya uğraşmak istemeyenler için yapımcıların sunduğu legal hileler bunlar. M&B Warband'da ordu basıp eğlenmek gibi :D

Oyun yapımcılarının koyduğu bir şey ve offline bir oyun. Neden bu kadar takıldınız ki?
Başlığa takıldım hocam. Korsana hayır diyen bir forumda hile kelimesini içeren bir başlık bana absürt geldi. İçeriği beni ilgilendirmiyor konunun, aynı zamanda yapımcının eklediği de.

Başlığa takıldım hocam. Korsana hayır diyen bir forumda hile kelimesini içeren bir başlık bana absürt geldi. İçeriği beni ilgilendirmiyor konunun, aynı zamanda yapımcının eklediği de.
Korsan ile bir alakası yok ki. İçeriği biraz inceleseydiniz aslında anlardınız. Bana da bu absürt geldi. :)

Korsan ile bir alakası yok ki. İçeriği biraz inceleseydiniz aslında anlardınız. Bana da bu absürt geldi. :)
Hocam zaten orada korsan ile bahsettiğim şey forumda korsana destek verilmemesi. Şu an içinde bulunduğumuz konuyla bir alakası yok.
@Ahmetli Cübbe Hoca sinir olduğumu zannediyorsun de mi, buna gülerim işte :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı