En iyi tarayıcı hangisi?

Dragut

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Flims, Switzerland❄
Daha fazla  
Chrome kullanıyorum, pek memnun değilim. Yeni Windows 10` a geçtim, Microsoft Edge de pek güzel değil. Hız ve kullanışlılık anlamında en iyisi hangisi ?

Şahsen ben Windows 10'da Opera kullanıyordum ve gayet iyiydi. Tavsiye ederim.

Firefox Quantum'u uzun bir süredir kullanıyorum. Chrome'dan geçtim, gayet memnunum. Cep telefonumda da kullanıyorum ve sync özelliğiyle çok rahat ettiriyor.

Günlük browsing için Opera, film/dizi için Chrome, başkası bilgisayarımı kullanacak olursa veya dersler için ilgili bir şey hazırlıyorsam FireFox. İşin doğrusu Opera tavsiyemdir. Çok severim kendisini. Chrome eklentilerini Opera'ya kurmaya yarayan bir eklenti var yani hiç Chrome'u aratmıyor.

Günlük browsing deneyimim kötü etkilendiği için üç farklı browser kullanıyorum. UI tasarımı, bookmarkları, hızı, dahili VPN ve Adblocker eklentileri olmasından ve daha az ram kullanmasından dolayı Opera kullanıyorum. Ayrıca Chrome'da çok fazla sayfa açık bırakıyorum. Başka biri gelip Opera'da sonra bakarım diye açığım sayfaları veya Chrome daki izleme sırasına dizdiğim şeyleri elleşmesin diye FireFox var.

Sana en rahat hangisi geliyorsa o senin için en iyi tarayıcıdır

Microsoft Edge diyeceğim. Diğerlerinin düşündükleri umrumda değil açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…