En iyi tarayıcı hangisidir?

En iyi tarayıcı hangisidir?

• Oy verenlerin toplamı
    110
Firefox'un farklı tarayıcı versiyonuymuş galiba.
Farklı tarayıcıların olması daha iyi bence. Çünkü rekabet oluyor. Mesela artık mobilde Google kullanamıyorum. Belki nadiren ancak kullanıyorum. Ama PC'de Google mesela kendini sürekli değiştiriyor. İşin özü biliyorlar böyle giderse kullanıcı başka tarayıcıları kullanacaklarını.

Farklı tarayıcıların olması daha iyi bence. Çünkü rekabet oluyor. Mesela artık mobilde Google kullanamıyorum. Belki nadiren ancak kullanıyorum. Ama PC'de Google mesela kendini sürekli değiştiriyor. İşin özü biliyorlar böyle giderse kullanıcı başka tarayıcıları kullanacaklarını.

Farkli turevleri olabilir bazi tarayicilarin. Birisi gizlilik birisi ise performansi hedefliyor olabilir. Farkli tarayicilarin olmasi bence de iyi.

Evet çeşitlilik daha iyi bence tarayıcılarda. Ayrıca düşünsene sadece Firefox ve Google olsaydı bugün tarayıcılarda bu kadar özellik olabilir miydi?

Yani olmasi imkansiz zaten illa biri cikar kendi tarayicisini yazardi. Bazi tarayicilar acik kaynak olmasa bu kadar tarayicinin ortaya cikmasi biraz zordu.

Brave.
Hem kullanıyorsun hem de üstüne para alıyorsun.
Üstelik Chrome tabanlı.
Alışma diye bir derdin olmuyor.
Chrome kullananlar genellikle alıştığı için başka tarayıcı kullanmıyor.
Bende öyle diyordum.
Denemek için Brave indirdim artık hep bunu kullanıyorum.

Sanki tarayıcılar 1TB falan da hangisini kullanayım kavgası yapılıyor. Bende 7-8 tane tarayıcı kurulu, 300 MB falan anca tutuyor zaten. İnsanlar garip.

Ondan değil tarayıcıların verdiği performans, görsellik, güvenlik ve eklenti çeşitliliği yüzünden tartışılıyor.

Edge'de Brave'den daha fazla eklenti var yazan olmuş gülmekten yarıldım bu arada.

1-Brave.
2-Librewolf.

PC'de Chrome, Chromium, Firefox, Brave, Vivaldi ve Opera kullandım içlerinden en beğendiğim Opera oldu ve şu an onu kullanıyorum, gayet memnunum. Android'de ise çok daha fazlasını denedim fakat Samsung Internet Browser'dan iyisini bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı