En İyi Tarayıcı?

En İyi Tarayıcı;

• Google Chrome

Oy: 67 47,5%
  • Mozilla Firefox

Oy: 19 13,5%
  • Opera

Oy: 48 34,0%
  • Internet Explorer

Oy: 1 0,7%
  • Microsoft Edge

Oy: 11 7,8%
  • Yandex

Oy: 4 2,8%
  • Maxthon

Oy: 3 2,1%
  • Vivaldi

• Safari

• UC Browser

• Oy verenlerin toplamı
    141
Opera da tipik bir Chroimumdur, bu nedenle CPU'ya bir güzel çöker ve bildiğim kadarıyla Çin'e satıldı. VPN'yi de ellerinden çıkarmışlardı sanırım, zaten berbat çalışıyor.
Mobilde şu an en iyisi Opera ancak masaüstünde Firefox tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır alışkanlık olduğu için Chrome kullanıyorum. Değiştirmek isteyip Opera'ya geçmiştim. Fakat hiç alışamadığım için bıraktım ve yine Chrome'a döndüm. :)

Opera da tipik bir Chroimumdur, bu nedenle CPU'ya bir güzel çöker ve bildiğim kadarıyla Çin'e satıldı. VPN'yi de ellerinden çıkarmışlardı sanırım, zaten berbat çalışıyor.
Mobilde şu an en iyisi Opera ancak masaüstünde Firefox tercihimdir.
İnanın, Firefox kullanırken Operaya sevdalandım. :)

Bence Google Chrome çünkü gayet stabil. Hiç sorun yaşamadığım bir tarayıcı ve performans gayet iyi. Benim için kendi içinde VPN gelmesi önemli değil çünkü Chrome'da iki dakikada web mağazasından VPN'i indirmek zor değil. İlle de Chrome kullanmayacaksan, Firefox kullan.

Google Chrome kullanıyorum çok memnunum ayrıca ram canavarı olmasının nedeni içinde bulunan anti virüs özelliğindendir , ben ayarlardan o virüs korumasını , tahmin hizmeti , bildirimleri falan herşeyi kapattım eklentisiz 60 mb ram tüketiyor AdGuard eklentisi kurdum 100 mb fazlan ram kullanıyor.

Opera kullanıyorum mutluyum . En büyük sebebi daha hızlı olması , reklamların engellenmesi ve VPN özelliğin olması . VPN sayesinde Vikipediye rahatça giriyorum. Ayrıca daha az RAM yiyor.

Herkes Opera'nın VPN'i var diye anlata anlata bitiremiyor ama ben denediğimde tek tük de olsa reklam görüyordum. VPN'i açtığımda bazı sayfaları yüklemiyordu ayrıca eklenti konusunda da çok kısır senkronize konusuna girmiyorum bile.

Chrome'un anketlerde bulunmaması lazım çünkü rakibi yoktur.

Herkes Opera'nın VPN'i var diye anlata anlata bitiremiyor ama ben denediğimde tek tük de olsa reklam görüyordum. VPN'i açtığımda bazı sayfaları yüklemiyordu ayrıca eklenti konusunda da çok kısır senkronize konusuna girmiyorum bile.

Chrome'un anketlerde bulunmaması lazım çünkü rakibi yoktur.
Opera WEB sayfalarının gizli 'mining' yapmasını engelliyor. Ara-yüzü çözen birine gayet rahat ve kullanışlı gelebilir. VPN bende nedense hızlı ve reklam engelleyici-yi açınca hiç bir reklam görmüyorum.

Geri
Yukarı