En iyi Türk dizisi anketi

Türk Dizi Tarihinin En Efsane Dizisi

• Kurtlar Vadisi Pusu

Oy: 89 35,2%
  • Ezel

Oy: 54 21,3%
  • Arka Sokaklar

Oy: 23 9,1%
  • Şahsiyet

Oy: 9 3,6%
  • Suskunlar

Oy: 7 2,8%
  • Kardeş Payı

Oy: 13 5,1%
  • Diriliş Ertuğrul

Oy: 9 3,6%
  • Muhteşem Yüzyıl

Oy: 14 5,5%
  • Leyla ile Mecnun

Oy: 23 9,1%
  • Avrupa Yakası

Oy: 12 4,7%

• Oy verenlerin toplamı
    253
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yerli ve yabancı çok dizi izledim. Ancak tüm oyuncular başrol olduğu tek dizi, Kurtlar Vadisi' dir. Öyle bir kadroyla yapılmış ki, şampiyonlar ligi tam anlamıyla.

Bir ezel geçti bu diyarlardan🥲
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Beni ilk merak ettiren şey Kurtlar Vadisi'ni izleyip izlememen. Bir kere Kurtlar Vadisi özgün bir dizidir ancak Ezel uyarlama bir dizidir. Kurtlar Vadisi ile kıyaslanması bile yanlış.
Uyarlama olması KV' den iyi olma gerçeğini değiştirmiyor. Oyuncular olsun hikaye olsun, kurgu olsun Ezel çok daha iyi. KV değil de KVP izledim. KV' den bir sürü sahne izledim sadece. Ve mafya derin devlet sarmadı.

Uyarlama olması KV' den iyi olma gerçeğini değiştirmiyor. Oyuncular olsun hikaye olsun, kurgu olsun Ezel çok daha iyi. KV değil de KVP izledim. KV' den bir sürü sahne izledim sadece. Ve mafya derin devlet sarmadı.

Geri
Yukarı