En iyi Türk rapçi

En iyi Türk rapçi?

• Patron

Oy: 5 2,7%
  • Sagopa Kajmer

Oy: 62 33,7%
  • Gazapizm

Oy: 6 3,3%
  • No.1

Oy: 15 8,2%
  • Ben Fero

Oy: 6 3,3%
  • Contra

Oy: 24 13,0%
  • Anıl Piyancı

Oy: 11 6,0%
  • Şanışer

Oy: 24 13,0%
  • Ezhel

Oy: 11 6,0%
  • Diğer

Oy: 75 40,8%

• Oy verenlerin toplamı
    184
defkhan-alamanya-sarki-sozleri.jpg

Türkiye'nin en iyisi ve dünya çapında bir MC.

Hidra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sagopa Kajmer ve Ceza.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Orontez.

Hayki ceza fuchs fuat sansar joker allame defkhan olması gerekirken ezhel fero Contra patron olması bruh ediyor olayı.
Yeni nesil Rap'e biraz önyargılıydım ama şu ezheli bir dinleyeyim dedim hoşuma gitti. Dünden beri dinliyorum.

O adam New değil old 2007'den beri yapıyor.
Sagopa hariç Ceza'nın C harfi hepsinden büyük.

:D tamam adamın daha yer altı operasyonu zamanını bilmeden konuştuğun çok belli.
Saygıdan listeye ilk Türk Rap grubu Cartel'ide eklemeni beklerdim. 1990'larda ülkede Türkçe'den pop olurmu diye tartışılırken onlar Rap yaptılar ve önce Avrupa'yı sonra ise Türkiye'yi salladılar. Avrupa'da ve Türkiye'de haftalarca liste başı kaldılar. Kosanlarla beraber bir milyondan fazla kaset sattılar. Buğün birçoğu ona buna küfür etmekle, kliplerde kadın ve pahalı araba koyarak rap yaptıklarını sanıyorlar.

Cartel Kimdir?

Cartel Posse Attack.
İslamic force?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı