En iyi Türk rapçisi kimdir?

Tabi türkiyede türkçe rapi şekillendiren ve getiren adamlardan biri olan kimsenin büyük ihtimal söylemeceği Fuat'tır.
Fuat büyük usta, Sagopa ve Ceza birbiriyle dalaşıp ülkenin en büyük RAP topluluğunun çanağına ot tıktıntan sonra Fuat eski yeni demeden herkesle proje üretti ve yeni nesilleri yetiştirdi.

Sai ve Köst'ünden (kendilerini günahım kadar sevmiyorum ama) içerikleri mükemmel.

Fuat büyük usta, Sagopa ve Ceza birbiriyle dalaşıp ülkenin en büyük RAP topluluğunun çanağına ot tıktıntan sonra Fuat eski yeni demeden herkesle proje üretti ve yeni nesilleri yetiştirdi.
Günümüz rap piyasasının yarısında Fuat'ın emeği vardır.
Sai ve Köst'ünden (kendilerini günahım kadar sevmiyorum ama) içerikleri mükemmel.
Saian neden? Ben çok severim, sebep bilmek isterim.

Saian bence rapçiler arasında en iyi genel kültüre sahip ve her konuda en az yorum yapabilecek kapasiteye, bilgiye sahip tek rapçidir. Emeğe göre mi bakacağız yoksa yapılan işe göre mi? Otonom Piyade☺️

Saian bence rapçiler arasında en iyi genel kültüre sahip ve her konuda en az yorum yapabilecek kapasiteye, bilgiye sahip tek rapçidir. Emeğe göre mi bakacağız yoksa yapılan işe göre mi? Otonom Piyade☺️
Şarkılarını dinlerken kendimi bilgisiz hissettiğim tek MC'dir Saian. Kesinlikle öyle. @yus4ff

THKPC anmaları ve anadilde (Kürtçe) eğitimi savunması ve çeşitli benzer konularda şarkılarına yer vermesi.

Çok büyük rapci fakat ülkeye bölecek kimseye saygı göstermem.

THKPC anmaları ve anadilde (Kürtçe) eğitimi savunması ve çeşitli benzer konularda şarkılarına yer vermesi.

Çok büyük rapci fakat ülkeye bölecek kimseye saygı göstermem.
Hangi şarkı ya da içerikte bunlara yer veriyor?
Birkaç parçasından ibaret bildiklerim maalesef. Onlarda da hatırlamıyorum.

Hangi şarkı ya da içerikte bunlara yer veriyor?
Birkaç parçasından ibaret bildiklerim maalesef. Onlarda da hatırlamıyorum.
Başıbozuk - Başıbozuk örnek verebilirim.

Bu adamın sol görüşlü olması dışında diğer hiç bir ideolojisini anlayamadım.

Geri
Yukarı