En iyi ve en kötü araba kullanan iller

10 yıldır İstanbul trafiğinde araç kullanıyorum. İstanbul genel olarak çok kötü değil direksiyon hakimiyeti konusunda, hatta Ankara, Antalya gibi illerden çok daha fazla kurallara uyuyor insanlar. Minibüsçü ve taksiciler değerlendirme dışında. Onlara her gün küfür ediyorum.

06 plaka görürseniz mümkünse uzak durun, 06 plakalardan hiç hayır görmedim. 06 plaka özellikle BMW ise mümkünse 3 kat fazla uzak durun.

10 yıldır İstanbul trafiğinde araç kullanıyorum. İstanbul genel olarak çok kötü değil direksiyon hakimiyeti konusunda, hatta Ankara, Antalya gibi illerden çok daha fazla kurallara uyuyor insanlar. Minibüsçü ve taksiciler değerlendirme dışında. Onlara her gün küfür ediyorum.

06 plaka görürseniz mümkünse uzak durun, 06 plakalardan hiç hayır görmedim.
Bir de 61 plakalılar var tabi :D.

06 plaka görürseniz mümkünse uzak durun, 06 plakalardan hiç hayır görmedim. 06 plaka özellikle BMW ise mümkünse 3 kat fazla uzak durun.
Her 06 plakalı aracın şoförü Ankara'da ikamet etmiyor olabilir. Değil mi? 🙂

Hepimizin elbet araba kullanan şoförlerle alakalı deneyimlerimiz olmuştur. Size göre ülkemizde en iyi araba kullanan şoförler ve en kötü araba kullanan şoförler hangi illerimizdedir?

Bana göre;
En iyi kullanan: Erzurum.
En kötü kullanan: Diyarbakır (Yaşadığım şehir.)
Bana göre en iyi kullanan şehir İstanbul olabilir, adamlar bilmem kaç saattir trafikte çıldırmamak için uğraşıyorlar. Saygım sonsuz. Bir de kişisel olarak eniştem, adam bilmem kaç tonluk tır ile nereleri aşıyor.

En kötü kullanan konusunda aklım çok karıştı, ben Kahramanmaraş ve Adana'da çok öküz gördüm.

Hocam en iyisi İstanbul. Hatta 50 yaş üstü. Çok tecrübeliler. Canımı bile emanet ederim.
Hepimizin elbet araba kullanan şoförlerle alakalı deneyimlerimiz olmuştur. Size göre ülkemizde en iyi araba kullanan şoförler ve en kötü araba kullanan şoförler hangi illerimizdedir?

Bana göre;
En iyi kullanan: Erzurum.
En kötü kullanan: Diyarbakır (Yaşadığım şehir.)
Açık ara en iyi kullanan Ankara dolmuş şoförleridir. Kurallardan bahsetmiyorum. O adama tırda verin onu da kullanır. İncecik yoldan koskocaman arabayı geçiriyorlar daha ne. (saçma saçma kural tanımayan adamdan şoför mü olur demeyin gün gelir hayatınızı kurtarır. Önce kendinize bakın ehliyetinizi alın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı