En iyi ve en kötü Batman hangisi?

Nami

Centipat
Ben şahsen en kötüyü bilmem ama Robert abimin Batman'i daha iyi geldi. Chrstian Bale'e lafım yok ama havası, atmosferi olarak, görünümü ruh hali olarak; hikayeyi anlatışı, o Batman'in ilk yıllarındaki acemiliğini anlatışı falan benim ilgimi çekmişti ve Robert abimi sevmiştim. Oradaki Joker'i de ayrı olarak sevdim. Her ne kadar silinmiş sahne olsa da makyajı ve oyunculuğu ile dikkatimi çekti. Ve nedense en ısınamadığım da Batman ben Affleck'in ki oldu.

Oradaki Joker'i de ayrı olarak sevdim. Her ne kadar silinmiş sahne olsa da makyajı ve oyunculuğu ile dikkatimi çekti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ahan da bu sahne.

Ben şahsen en kötüyü bilmem ama Robert abimin Batman'i daha iyi geldi. Chrstian Bale'e lafım yok ama havası, atmosferi olarak, görünümü ruh hali olarak; hikayeyi anlatışı, o Batman'in ilk yıllarındaki acemiliğini anlatışı falan benim ilgimi çekmişti ve Robert abimi sevmiştim. Oradaki Joker'i de ayrı olarak sevdim. Her ne kadar silinmiş sahne olsa da makyajı ve oyunculuğu ile dikkatimi çekti. Ve nedense en ısınamadığım da Batman ben Affleck'in ki oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ahan da bu sahne.
Filmler dışında spoiler yazacağım. Eğer sadece filmleri izlemişseniz bakmayın derim ama bakıp bakmamak size kalmış.
Bugün Titans izledim veOradaki Batman neydi öyle ya. 2. sezon 7. bölümdeki Bruce yüzünden Batman'e ilk defa güldüm ve ondaki ciddi hava gitti bende.😃

Ben burada kendim çalıp kendim oynuyorum. Burayı DC not defterim olarak kullanacağım🤡

Son düzenleme:
En kötü batman hangisi bilmem, en kötüsü bile iyi bence, ama en iyisi 2008 yılındaki, bu fikrimin sonuna kadar arkasındayım, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3.filmine (imdb puanına göre) kötü diyen de ne bileyim.

Filmler dışında spoiler yazacağım. Eğer sadece filmleri izlemişseniz bakmayın derim ama bakıp bakmamak size kalmış.
Bugün Titans izledim veOradaki Batman neydi öyle ya. 2. sezon 7. bölümdeki Bruce yüzünden Batman'e ilk defa güldüm ve ondaki ciddi hava gitti bende.😃
Dizinin 2. Sezonunu bitirdim. Her ne kadar sarsada, her ne kadar sabah 7'ye kadar aralıksız izletse de geriye dönüp baktığımda diziyi beğendim ama 7.5/10 veririm. Hikayeler çok oldu bittiye getirilmiş gibiydi. Wonder Girl bir anda pat diye beklenmedik anda öldü. Aynı şekilde 3. Sezonun başında genç Robin'i de Joker pat diye öldürdü. İzlettiriyor, sarıyor ama bölüm sonunda güzelmiş ama eh işte diyorum ben şahsen. İşleniş güzel, hikaye ortalama bana göre.(Yalnız benim de bir dediğim bir dediğimi tutmuyor.)

En kötü Batman aktörü bence DC sinematik evrenindeki Batman süpermanla dövüşmüş Batman sebebiyse Batman fazla konuşkan ve ekibindekilerle yakın değildir ayrıyeten kimliliğinin gizliliğine son derece önem verir ama bu Batman sanmıyorum.

Geri
Yukarı