En İyi Wallpaper Paylaşım Sitesi Önerisi

Wallpapercode, Zedge gibiler artık sıktı. Mümkünse mobil uygulaması olan (olmasa da olur) en sağlam wallpaperlerin bulunduğu bir site söyler misiniz? Wallpaperleri değişmem lazım artık :)
Ben genelde buradan indiririm bütün wallpaper'larımı
WallpapersWide.com • 4K HD Desktop Wallpapers for Ultra High Definition Widescreen Desktop, Tablet & Smartphone | Page 1

Ek olarak şunları da ekleyebilirim.

Bu tarz siteler sıkıcı gelmeye başladıysa bir önerim var fakat herkese hitap etmeyebilir.
Otomobillerden hoşlanıyorsan ve Gran Turismo yada Forza oyunlarından herhangi birine sahipsen. Forzada yarış anında Gran Turismoda menüde fotoğraf modu var. Çok güzel duvar kağıtlık fotoğraflar çıkartabilirsin.
Ben masaüstümde yıllardır aynı duvar kağıdını kullanıyorum ve kendi oyun içinden çektiğim bir fotoğraf.

Eğer iPhone kullanıcısıysanız WallCraft adlı uygulama var. Çözünürlükleri çok iyi ve farklı tarzda duvar kağıtları var. Kesinlikle tavsiye ederim. Android ve microsoft platformları hakkında bilgim yok.

Edit : Bazı duvar kağıtları kapalı ve reklam izleyerek açılıyor. Ücret ödemeden açılmayacak şekilde değil. Ayrıca normal duvar kağıtları arasında gezinirken reklam çıkmıyor.
En iyisi simsiyah tek renk. Telefon ekranın amoled ise mükemmel oluyor.
Amoled telefonlar için birebir.
C67A95CC-8903-4058-A496-F54E28DF2CA0.jpeg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı