En iyi Windows 10 sürümü hangisidir?

LegalEagles

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Windows 10 kullanıyorum ve önümüzdeki günlerde SSD’ye geçeceğim.
Hangi Windows 10 sürümünü kullanmalıyım? Fiyatları ne kadar ve nereden satın alabilirim?

SSD için Windows 10 Pro idealdir bence Home sürümünü de kullanabilirsin daha hafif fiyatları derken aktivasyon anahtarı alman gerekiyor sadece Windows'u Microsoft'un sitesinden indirmelisin.

Windows 10'u İndirin
Windows 10 Home sürümü çok zorlamıyor,stabil de. Ama en ideali Pro sürümü.
Kardeşim bu arada internette 20 liraya 30 liraya satılan anahtarlar var. Bunlara inanma. Dolandırılma riskin var. Windows'dan bir kere alırsın ve sonsuza kadar kullanırsın. Elimde 12 senelik Vista Home Premium anahtarı var. Hala kullanılabiliyor.

Windows 10 kullanıyorum ve önümüzdeki günlerde SSD’ye geçeceğim.
Hangi Windows 10 sürümünü kullanmalıyım? Fiyatları ne kadar ve nereden satın alabilirim?

İyi sürümü diye bir şey yok! En hafifi Home SL genelde kullanılan Home ve Pro. Ben Home öneriyorum eğer Office programlarıyla çok fazla uğraşmıyorsanız.

Windows 10 Home sürümü çok zorlamıyor,stabil de. Ama en ideali Pro sürümü.
Kardeşim bu arada internette 20 liraya 30 liraya satılan anahtarlar var. Bunlara inanma. Dolandırılma riskin var. Windows'dan bir kere alırsın ve sonsuza kadar kullanırsın. Elimde 12 senelik Vista Home Premium anahtarı var. Hala kullanılabiliyor.
Hocam 20-30 TLlik keyler gayet de işini yapıyor.

Geri
Yukarı