En iyi Windows 10 sürümü hangisidir?

@Silinen üye Technopat'dan indirebilisin, ama ben İngilizce kullandığım için Windows Insider ile yükledim.

bbb.png

Son düzenleme:
Bana kalırsa 1909. Millet en güncel versiyon en iyisidir diyor ama bu durum Windows 10 da geçersiz.
Microsoft test ekibini kovduğu için her güncelleme çok büyük sorunlara sahip oluyor.

Ben neden sorun yaşamadım hiç? Yaşadığın sorunu detaylı olarak açıklar mısın? Nasıl bir performans sorunun var?

Anlık takılmalar asıl benim sinirimi bozan aslında işletim sisteminde genel olarak bir hantallık var ama kafaya tıkacak kadar büyük bir şey değil. Sorunum PC'yi kullanırken anlık takılmalar yaşıyorum.
Not: Her şey güncel.
Not 2: Son zamanlarda oyunlarda da takılmalar yaşamaya başladım.

Ben neden sorun yaşamadım hiç? Yaşadığın sorunu detaylı olarak açıklar mısın? Nasıl bir performans sorunun var?
Siz sorun yaşamıyorsunuz diye kusursuz diyemezsiniz.
Bende çok sorun yaşadım ekran kartı kullanımı inanılmaz arttı işlemci performansım düştü, Sistemim inanılmaz ısınmaya başladı ve en son öyle bir noktaya geldi ki anakartım hasar aldı.

Güncel olanı tercih ederim. Kullanmadığınız hizmetleri ve yazılımları kapatarak daha iyi performans sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı