En iyi yabancı dil uygulaması

Bulut Eker

Decapat
Daha fazla  
Dil bölümü seçtiğim için bu yıl İngilizce ve flemenkçe için dil kursuna gideceğim, bir yandanda uygulama ile desteklemek istiyorum fakat en iyi uygulama hangisi hangisini almam gerekiyor bilmiyorum. Yurt dışına çıkmayı düşünüyorum, sınavlarda vs yardımcı olacak bir uygulama olsun.

Dil bölümü seçtiğim için bu yıl İngilizce ve flemenkçe için dil kursuna gideceğim, bir yandanda uygulama ile desteklemek istiyorum fakat en iyi uygulama hangisi hangisini almam gerekiyor bilmiyorum. Yurt dışına çıkmayı düşünüyorum, sınavlarda vs yardımcı olacak bir uygulama olsun.
Busuu uygulamasını öneririm. Detaylı ve uygun anlatımlarıyla dil konularını rahatça anlamanızı sağlar. Okuma ve konuşma alıştırmaları yapmanıza olanak tanır. Ancak, dil öğrenmenin en etkili yolu iletişim kurmaktır. Bu yüzden yabancılarla tanışabileceğiniz platformları da denemelisiniz. Eğer bu imkanı bulamazsanız, düzenli olarak haftada bir veya ayda bir Open English gibi derslere katılmak da faydalı olabilir. Uygulamalar zamanla monotonlaşabilir, bu yüzden çeşitli kaynaklardan faydalanarak dil becerilerinizi geliştirmek önemlidir. Benim önerim yeni arkadaşlar edinmek hem eğlenceli hem de öğretici olabilir! 😄

Son düzenleme:
Tabii, metni biraz daha düzenleyeyim:

Busuu uygulamasını öneririm. Detaylı ve uygun anlatımlarıyla dil konularını rahatça anlamanızı sağlar. Okuma ve konuşma alıştırmaları yapmanıza olanak tanır. Ancak, dil öğrenmenin en etkili yolu iletişim kurmaktır. Bu yüzden yabancılarla tanışabileceğiniz platformları da denemelisiniz. Eğer bu imkanı bulamazsanız, düzenli olarak haftada bir veya ayda bir open English gibi derslere katılmak da faydalı olabilir. Uygulamalar zamanla monotonlaşabilir, bu yüzden çeşitli kaynaklardan faydalanarak dil becerilerinizi geliştirmek önemlidir. Benim önerim yeni arkadaşlar edinmek hem eğlenceli hem de öğretici olabilir! 😄

İletişim için tandem diye bir uygulama var sanırım bir göz atabilir misiniz? Ve sanırım buusudada görüntülü konuşma dersleri vs var, yanlışmı biliyorum? Bussu yıllık üyeliği alıyorum o zaman. Bu arada tony Stark'ı severim 😁

İletişim için tandem diye bir uygulama var sanırım bir göz atabilir misiniz? Ve sanırım buusudada görüntülü konuşma dersleri vs var, yanlışmı biliyorum? Bussu yıllık üyeliği alıyorum o zaman. Bu arada tony Stark'ı severim 😁
İletişim uygulamalarını pek bilmiyorum onun için ayrı bir başlık oluşturabilirsiniz busuuda bende yıllık plan kullanıyorum ama canlı ders bulamadım emin değilim.Kim sevmezki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı