En iyi yarış simulasyon oyunu hangisidir?

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
RAM
16
Ekran kartı
3050
İşlemci
R5 5625U
G29 ve 3050+ Ryzen 5 5625U içeren laptopum ile simulasyon oyunları oynamayı düşünüyorum. Şu anlık bilgisayarımda olan oyunlar Forza Horizon 5, Assetto Corsa, F1 23 ve eğer önerirseniz Assetto Corsa Competizione satın alıp indireceğim. Bunların dışında iRacing var biliyorum fakat çok para harcamak istemiyorum. Mümkünse 10 dolar altında oyun önerebilir misiniz?

İndirimde rFactor 2 denk getirebilirsin.
ACC'ye ben ısınamadım şahsen, güzeldir ama.
Sadece GT araçları var sanırım o yüzden pek indiresim yok. Onun yerine AC'ye mod kurarım.
rFactor'de iRacing gibi araçlar satın alınıyor diye biliyordum. Eğer ücretsiz araçlar varsa yeterli olur mu?

Sadece GT araçları var sanırım o yüzden pek indiresim yok. Onun yerine AC'ye mod kurarım.
rFactor'de iRacing gibi araçlar satın alınıyor diye biliyordum. Eğer ücretsiz araçlar varsa yeterli olur mu?
Size bağlı hocam, Nurburging bile paralıydı. Ham versiyonu oynamadım, yabancı kaynaklardan oyunun salt versiyonundaki araç sayıları size yeterli mi diye bir bakın derim.

Rally severseniz Dirt Rally serisi güzeldir. Ama yeni oyunun ismi bu yıl EA Sports WRC oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı