En kaliteli kameraya sahip telefon

• Konuyu başlatan jackliverbird
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 4B
J

jackliverbird

Ziyaretçi
Arkadaşlar telefon satın almak istiyorum ve öncelikli olarak performans-kalite ve kamera performansını göz önünde bulunduruyorum. Şuan İphone5s, htc one, galaxy s4 ve xperia z arasında kaldım acaba en iyi kamera kalitesine sahip olan telefon hangisidir ve bir de sıralama yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xperia Z1 çok yakında Türkiye'ye gelecek onu bir incelemek lazım. Nokia Lumia serisi telefonların kameraları en iyi performansı veriyor aslında ama Windows Phone tercih eder misin bilemiyorum.

Tek kriter kamera ise Lumia 1020'ye yönelmeniz daha iyi olacaktır. Ama tabii ki de şunu unutmayalım ki fotoğraf makinesinin verdiği performans ile cep telefonu kamerasının verdiği performansın yarışabilmesi çok zor. Ne yaparsanız yapın bir süre sonra yetersiz kalacaktır. Evet taşınabilirlik açısından yanında DSLR makine bulundurmak belki güç ama aradaki performans farkı kıyaslanamaz bile.

Öncelikli tercih sebebi kamera olan bir telefon için çok pahalı 5S. Lumia 1020 + DSLR makine alırsın daha iyi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı