En karizmatik oyun karakteri kimdir?

Assassin Creed serisinde havalı olmaktan ziyade eivorda çok karizma geliyor bana:D beğendiğim en karizma karakterdir kendisi.
130 saat boyunca aynı şeyi yaptığın, viking olmana rağmen masumları katledemediğin veya tecavüz edemediğin, Ubisoft'un SJW ve LGBT sevdası yüzünden viking bir karaktere bile böyle şeyler verdiği bir oyun olduğu için pekte umursamamıştım karakterimin nasıl gözüktüğünü. Bir tek oyunu %100 yapıp Thor zırh seti+ Mjolnir aldığım zaman iyi gelmişti karakter. Fantezi olsun diye diğer ele de Excalibur veya Odin'in mızrağını almakta ayrı bir keyifti.

Black Ops'daki bir karakter derken Hudson'ımı kastediyorsun?
İlk oyunda gece çatılı görevde yönettiğim karakterdi hocam. Galiba Hudson'dı. Bu arada Black Ops 1 gerçekten kaliteli bir oyundu ya. Müzik seçimi, hikâye, bölümler gerçekten iyiydi.

130 saat boyunca aynı şeyi yaptığın, viking olmana rağmen masumları katledemediğin veya tecavüz edemediğin, Ubisoft'un sjw ve LGBT sevdası yüzünden viking bir karaktere bile böyle şeyler verdiği bir oyun olduğu için pek de umursamamıştım karakterimin nasıl gözüktüğünü. Bir tek oyunu %100 yapıp Thor zırh seti+ mjolnir aldığım zaman iyi gelmişti karakter. Fantezi olsun diye diğer ele de Excalibur veya Odin'in mızrağını almakta ayrı bir keyifti.

2 gün oynayıp silmiştim hikaye pek tatmin edici değil deneyim oldu diyelim en azından :D

Eki Görüntüle 1615896

Tabii ki Geralt aksini iddia eden yanlış ediyordur.
1672170812729.png

Hocam bir bana mı anımsattı bilmiyorum ama Efe Aydal'a çok benziyor bu fotoğrafta.
Doğru lan :D

06aca05dba670ab09f2d0dbff7881fcb.jpg

Erkeklerde ağlar, ilk gözümün dolduğu oyun sahnesiydi. Ne soap ne price ne gaz. Tek favorim. Tek gerçek ghost karakteri. Yeni Modern Warfare oyunundaki ghost gercek mi emin degilim, burada ölmedi mi?

Geri
Yukarı