En kârlı yayın platformu hangisidir?

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Nerede yayın yapacağıma karar veremedim. Hangisinde açarsam daha çok KÂR sağlarım? Yayın platformu örnekleri Twitch, dlive, YouTube, Facebook gibi hangisi daha çok iyi kazandırır?

Nerede yayın yapacağıma karar veremedim. Hangisinde açarsam daha çok KÂR sağlarım? Yayın platformu örnekleri Twitch, dlive, YouTube, Facebook gibi hangisi daha çok iyi kazandırır?
Ben şahsen Twitch tercih ediyorum ancak şöyle bir durum var örnek Youtube yayın izlemeye girildiğini düşünmüyorum. Denk geleceksin,kitlen olacak ki izlenesin. Dlive sanırım izledikçe haydan gelen bir bütçe oluyor,huya gitmesi için de sana gönderilebilir. Daha karlı olabileceği konusunda hemfikiriz. Ancak twitch de kaliteli içerik üretiyorsan elbet birisi denk gelip sana kazandırmaya başlıyor. Ben olsam Twitch kullanırım. Ama sen Dlive aç :)

Dlive'da yayın yaptıkça da Lino puanı kazanıyorsunuz, izledikçe de. O açıdan güzel bence. Hem blokzincir tabanlı bir sistem.

Başlangıçta Dlive, yüksek kitleye sahip olduğunda Twitch.
Çünkü adblock Dlive'da çalışıyor - Dlive'da reklam çıkıyor mu bilmiyorum. - Twitch 2 tane adblock kullanmama rağmen hep güncelledikleri için reklam çıkıyor arasıra. Bence video işinde daha çok para var.

Çünkü adblock Dlive'da çalışıyor - Dlive'da reklam çıkıyor mu bilmiyorum. - Twitch 2 tane adblock kullanmama rağmen hep güncelledikleri için reklam çıkıyor arasıra. Bence video işinde daha çok para var.
twitch diyorsunuz yani
video derken youtube mu diyorsun ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı