En Kötü 3 Oyun Karakteri

91709caa3513f5201b4e4c8cbe5f4b96.jpg

Rafe Adler-Uncharted 4. Ne kadar yakışıklı olsan da o kadar kötüsün sen be.

Şaka mı? Bence 4. en kötü karakter de Trevor, en sevdiğim 3. oyun karakterini öldürdü(Johnny Klebitz).

Bence de oyundaki en delikanlı karakter Trevor.
Oyunun sonunu Trevor ile oynadığında Michael'ı öldür seçeneğini seçince Trevor eski dostunu öldürmüyor ama Michael ile oynarsan Trevor'u öldür seçeneğini seçince finalde Trevor ölüyor.
Michael klasik burjuva karakterli bir adamdır, kendinden başkasını düşünmez, yeri gelince arkadaşını eşini dostunu satar. Trevor ise çatlaktır, delidir ama göründüğü gibidir arkadan iş çevirmez. Gerçek hayatta olsa Trevor'dan korkarsın, ahbap olmak istemezsin belki ama korkman gereken Michael gibilerdir asıl. Yoksa senin sevdiğin bir karakteri öldürmüş öldürmemiş değil olay.

Son düzenleme:
Bence de oyundaki en delikanlı karakter trevor.
oyunun sonunu trevor ile oynadığında Michael'ı öldür seçeneğini seçince trevor eski dostunu öldürmüyor ama michael ile oynarsan Trevor'u öldür seçeneğini seçince finalde trevor ölüyor.
michael klasik burjuva karakterli bir adamdır, kendinden başkasını düşünmez, yeri gelince arkadaşını eşini dostunu satar. Trevor ise çatlaktır, delidir ama göründüğü gibidir arkadan iş çevirmez. Gerçek hayatta olsa Trevor'dan korkarsın, ahbap olmak istemezsin belki ama korkman gereken michael gibilerdir asıl. Yoksa senin sevdiğin bir karakteri öldürmüş öldürmemiş değil olay.

Kesinlikle...

Bence de oyundaki en delikanlı karakter Trevor.
Oyunun sonunu Trevor ile oynadığında Michael'ı öldür seçeneğini seçince Trevor eski dostunu öldürmüyor ama Michael ile oynarsan Trevor'u öldür seçeneğini seçince finalde Trevor ölüyor.
Michael klasik burjuva karakterli bir adamdır, kendinden başkasını düşünmez, yeri gelince arkadaşını eşini dostunu satar. Trevor ise çatlaktır, delidir ama göründüğü gibidir arkadan iş çevirmez. Gerçek hayatta olsa Trevor'dan korkarsın, ahbap olmak istemezsin belki ama korkman gereken Michael gibilerdir asıl. Yoksa senin sevdiğin bir karakteri öldürmüş öldürmemiş değil olay.
Trevor da işine geleni yapıyor, eski dostunu satmamış olması pek bir şey değiştirmez bana göre. Pis, sokakta tuvaletini yapan, doğru düzgün bir evi olmayan bir karakter. Adamın yaşantısından belli nasıl biri olduğu, ben de oynarken Michael'in biraz karaktersiz olduğunu fark ediyorum. Yine de Michael bence daha iyi, kötü biri olsa da yaşantısı düzgün. Bana oynarken kötü hissettirmiyor. Herkesin bu konudaki fikri farklı, ama bence Michael içlerindeki en düzgün adam(Franklin'i de sevmiyorum).

Geri
Yukarı