En kötü GTA oyunu hangisi?

Konu biraz saçma, günümüze kıyasla 2015 öncesi bütün oyunlar kötü sayılır o zaman, hikayeyi ve grafikleri baz alarak değil de mekanikler ve oynanabilirlik açısından yorum yapıldığı zaman daha mantıklı olur.

GTA san
Zamanının tek başarısı açık dünyası görevleri portu hataları silah kullanımı hikayesi neredeyse çoğu şeyi kötü.

Sizce hangisi? Bence GTA 2.

Bu yeni çıkan Remastered sürümleri var ya onların hepsi çöp zaten fiyatlarda uçuk alınmaz onlar. Bunlar sayılmazsa GTA 3

GTA san.
Zamanının tek başarısı açık dünyası görevleri portu hataları silah kullanımı hikayesi neredeyse çoğu şeyi kötü.

Olm oyunda kas yap ister obez ol hikayesi falan mükemmel nesin sen uzaylı mısın :)

Olm oyunda kas yap ister obez ol hikayesi falan mükemmel nesin sen uzaylı mısın :)

Oyun deyince aklına kas yapıp obez olmak geliyorsa evet senin için çok iyi bir oyun çok iyi hikaye derken neden kastetin anlamadım karakterler hain falan çıkıyor ondan bahsediyorsan karakterleri önemsemediğin sürece ne anlamı var ki onların hain çıkmasının çıktığı yıllarda oynadım oyunu ona rahmen beğenemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı