En kötü kitleye sahip platform sizce hangisi?

En kötü kitleye sahip platform

• Instagram

• TikTok

• Youtube

• X (Twitter)

• Facebook

• Reddit

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yine de Türkiye de hatrı sayılır kitlesi var en az 1milyon insan kullanıyordur bence. (abarttım mı bilemedim ama) o kitleden de her türden insan var yani Reddit daha çok nötr. Çok iyiside var Hacker'ı da var.
Aktif olarak kullanan kişi sayısından emin değilim de üye olan zaten sadece KGBTR'nin 700k üyesi var. Ama aktif kullanan o kadar var mıdır bilmiyorum. 700k üyeli KGBTR'de bile online 3-4k kişi oluyor.

TikTok falan tamam rezil de, Twitter da bir çöplük gerçekten. Twitter'a ilk başladığınızda eğer siyaset sayfalarını takip ediyorsanız twitter içinizdeki faşisti ortaya çıkarıyor. Yani kendi görüşünü o kadar af edersiniz öküzce savunan insanlar var ki insan çileden çıkıyor gerçekten.

Tiktok kitlesi cringe ama asıl değişik unutulmuş ve internetin karanlık kısmına düşmüş bir yer varsa orası Facebook. Halendaha yaşıyan gruplardaki sohbetler ve askerlik gruplarında dünyanın en değişik fotoğrafları ve konuşmaları önünüze çıkıyor. He birde kendini komik sanan mizah sayfaları var 2014 capslerini her ay başı atıp çıkıyorlar gelenek olmuş heralde.

Kötüden kastımız Cringe seviyesi ise Youtube Shorts'a kimse kafa tutamaz. Kötülükten kastımız gerçekten kötülük ise Reddit. Bir zamanlar Türkiye dahil çok fazla yasa dışı iş dönüyordu hala yabancı Redditlerde bu tarz şeyler olsa da son senelerde pek rastlanmıyor. Kötülükten kastımız gereksizlik gibi bir durum ise Twitter çok boş beleş insan var yarısından fazlası liseli ifşa izlemek için hesap açıyor.

Geri
Yukarı