Sizce en kötü Assassin's Creed oyunu hangisi?

Ben Origins, Syndicate ve Unity oynadım. Hikaye bakımından Unity favorim. Origins en uzun sure oynadığım oyun. Eğer yan görevleri ve DLCleri yapacaksanız uzun suruyor. Favori zırhım İsu Zırhıydı.

Her şeyden önce oyunu oynayabilmemiz lazım, ama AC Unity'de biz bunu yapamıyorduk.
O yüzden Unity.

Unity varken Origins benim için bulunmaz hint kumaşıdır. :)
Unity'ye kötü denmesinin tek sebebi buglar ve hatalarken Origins'in kötü olma sebebi aynı sıkıcı ve sunumu, sinematiği bile olmayan yan görevleri zorlaması. Origins sıkıcı. Kusturacak kadar sıkıcı. Unity'yi ben 2-3 yıl sonra oynadım, düzeltmişlerdi oyunu.

Unity'ye kötü denmesinin tek sebebi buglar ve hatalarken Origins'in kötü olma sebebi aynı sıkıcı ve sunumu, sinematiği bile olmayan yan görevleri zorlaması. Origins sıkıcı. Kusturacak kadar sıkıcı. Unity'yi ben 2-3 yıl sonra oynadım, düzeltmişlerdi oyunu.

Ben hikayesinden de haz etmedim Unity'nin bir de en sevdiğim konu olan fransız Devrimi'ni işleyeceklerini duyunca beklenti ile oynamıştım oyunu.

Tahmin edersiniz böyle bir oyunu beklenti ile oynamanın sonucunu.
Buglar olmasa bile hayal kırıklığı bir oyun.

Origins'e gelirsek bence de iyi değil ama temasının "çöl" olmasından dolayı oynadığım bir oyundu.

Telefondan bu kadar yazı yazıp yazım yanlışı yapmamışsam meydana adımı yazdırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı