En kötü laptop markası hangisidir?

Sizin için en kötü laptop üreticisi

• Monster

• Casper

• Acer

• Lenovo

• Asus

• Dell

• Apple

• MSI

• HP

• Diğer (alta yazarsınız)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Tabiki de Apple neden mi? Tabiki performanslı pili uzun gidiyor ama yeni laptoplarindaki M1 Max işlemciyi pasif bir şekilde soğutması ve ram ve ssd dahil her şeyin anakarta lehimli olması beni gerçekten çok üzüyor. Bir çok yakınım late 2018-2009 modellerini kullanıyorlar ve gayet memnunlar

Bana göre Datron en iyisidir, en kötüsüde Casper.
Hocam datron laptopmu vardı?

Vasat oğlu Vasat Hometech derim. Bir arkadaşımda 500C modeli var, boşta 90 derecelerde geziyor ve 1 yıllık falan. Ha bu listeden seçersem HP derim.

HP'nin nesini beğenmiyorsunuz? Bence çok iyi.

HP'nin bazı modellerinin malzeme kalitesi vasat oluyor. Benim şu an kullandığım HP15BS107NT modeli, şarj kablosu ve bataryası çok dandik. Bataryası ve kablosu 2 seneyi götürmedi hor kullanmamama rağmen. Asus, Lenovo gibi markalar varken HP almak saçmalıktır bence.

Casper fakat bence son nesil yani 3000 serisi kartlarla birlikte değerlendirirsek Acer'in Predator serisini de koyarım ben. Sürekli düşük Watt GPU kullanıyorlar, RAM'leri artık her bölge için tek kanal geliyor ve Mux koymamaya yemin içmişler.

HP'nin bazı modellerinin malzeme kalitesi vasat oluyor. Benim şu an kullandığım HP15BS107NT modeli, şarj kablosu ve bataryası çok dandik. Bataryası ve kablosu 2 seneyi götürmedi hor kullanmamama rağmen. Asus, Lenovo gibi markalar varken HP almak saçmalıktır bence.
HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu mu? Bu zaten kötü. Bence Omen ve Pavillion serileri alınır.

Geri
Yukarı